Неправилно паркирали таксита, заемащи пътното платно

Публикувано в категория Паркиране - Неправилно паркирали автомобили на пътното платно извън синя/зелена зона.

Неправилно паркирали таксита, заемащи пътното платно

Паркирали автомобили на пътното платно заемащи го почи напълно, принуждавайки движещите се автомобили да се движат по тротоара!

На ул. зад "Джой Стейшън" от поне година паркират автомобили на самата, иначе доста тясната улица, като по този начин принуждават движещите се автомобили да минават по тротоара! НА улицата също има и огромни дупки! На улицата цати хаос!

Неправилно паркиране на пътното платно на таксита

Неподрязани храсти заемащи пространство от пътното платно на ул. Леви Искър

неправилно паркирали автомобили на пътното платно

неправилно паркирали автомобили на пътното платно, до входа на магазин БИЛЛА

Неправилно паркирали автомобили на пътното платно

На бул. "ген. Стефан Тошев" № 15-17, около 20-то ДКЦ, вчера и днес паркират автомобили на пътното платно. Паркирането е двуредово, успоредно на посокета за движение. Това затруднява преминаването на автобусите от градския транспорт.

Мол да бъде освободено пътното платно от паркирали автомобили, за да могат да преминават автобусите от градския транспорт.

Неправилно паркирали автомобили на пътното платно

В квартал Лозенец, на площад "Проф. В. Геров" постоянно паркират автомобили, които пречат на свобдното преминаване на други автомобили и на пешеходци.

 

Неправилно паркирали автомобили на пътното платно

На посоченото място има неправилно паркирали автомобили на пътното платно и бордюрите.

Неправилно паркирали автомобили на пътното платно.

Неправилно паркирали автомобили на пътното платно на улица „Подуенска“.

Неправилно паркирали автомобили на пътното платно

На посоченото място има неправилно паркирали автомобили, които ограничават преминаването на другите автомобили и пешеходци.

Молим, за спешна реакция от компетентните органи, за констатиране на наришенията и санкционирането на на нарушителите съобразно закона.

Тъй като разминаването на два автомобила е почти невъзможно, молим, за принудително отстраняване на нарушителите.