Замърсяване

Ужасно мръсна и кална улица, моля да бъде измита.

Публикувано в категория Сметосъбиране и сметоизвозване - Неизвършено или некачествено метене/снегопочистване на обществени площи

Замърсяване

След ремонт материалите са зарязани.

Замърсяване

замърсяване

ежедневно изхвърляне на отпадъци от страна на строителите на обекта в съседната градинка/гараж

Замърсяване

Изхвърлени отпадъци от стара настилка.

замърсяване

Здравейте,

Към кого трябва да се обърна за да ми се разясни защо в центъра на София, на площад Възраждане, в сградата в която се намира Столичен Център за Градска Мобилност непрекъснато се бълва дим от комина без значение от сезона? Благодаря Ви предварително!

Замърсяване

Изхвърлени ограждения от мантинелата.

Замърсяване

Множество боклуци в реката.

Замърсяване

 Здравейте!

Моля за съдействие относно образувало се сметище на ул. Алфред Нобел на гърба на дипломатическия институт към външно министерство.

Освен че има изсипан куп боклук на улицата (било то и до министерство), той заема едно парко място на така ограниченото пространство за паркиране...

На улицата също така няма нито една кофа за боклук, което също така спомага да има разпилян такъв по цялата улица.

Моля за съдействие!

Благодаря предварително!

Замърсяване

Нерегламентирано зацементирване и унищожаване на зелена площ откъм заден вход на детската градина към строежа на новото крило. Локацията е между ОДЗ 12 Лилия и блок 98, кв. Мусагеница.

Замърсяване

Не се мете по тротоарите.