Постоянно паркиране в зелени площи и разнасяне на кал.

В ж.к. "Гоце Делчев" при бл. 236 непрестанно паркират автомобили в зелената площ и разнасят кал навсякъде. Молим, системно да се извършват проверки на въпросното място за да спре паркирането. Преди известно време са извършени проверки и са санкционирали нарушителите при което доста време е нямало паркиращи в нарушение, но сега отново всеки ден се паркира в зеленото пространство, което вече се е превърнало в поле от кал.

Публикувано в категория Паркиране - Неправилно паркирали автомобили в зелени площи или на тротоара извън синя/зелена зона.

Постоянно паркиране в зелени площи и разнасяне на кал.

В ж.к. "Гоце Делчев" при бл. 236 непрестанно паркират автомобили в зелената площ и разнасят кал навсякъде. Молим, системно да се извършват проверки на въпросното място за да спре паркирането. Преди известно време са извършени проверки и са санкционирали нарушителите при което доста време е нямало паркиращи в нарушение, но сега отново всеки ден се паркира в зеленото пространство, което вече се е превърнало в поле от кал.

Паркиране в зелени площи и разнасяне на кал

Поредно паркиране в общински зелени площи. Способна ли е Столична община да си опазва и управлява собствеността? Моля за спешни мерки. Прилагам снимки. 

Паркиране в зелени площи. Разнасяне на кал по улицата.

Всекидневно паркирани коли в зелените площи, заключени между ул. "Йордан Йосифов" и ул. "проф. Саздо Иванов". Моля за редовно санкциониране на нарушителите.

Масово паркиране в зелени площи и разнасяне на кал

Здравейте, на посоченото място (както и в 50-метров радиус) през цялото време има паркирали автомобили върху зелени площи, които са по-скоро кални площи вече. В следствие на което по всички улици в района се разнася кал.

Паркиране върху зелени площи. Разнасяне на кал по улицата.

Постоянно паркирани коли върху зелени площи заключени между улиците Проф. Саздо Иванов и ул. Йордан Йосифов. По протежение на ул. Проф. Саздо Иванов зелените площи са унищожени вследствие на паркирани коли върху тях.

Масово паркиране в зелени площи и разнасяне на кал по бул. Копенхаген!

На посоченото място се осъществява всекидневно паркиране в зелените площи покрай бул. Копенхаген като автомобилите понякога се движат по тротоара на булеварда за да стигнат до въпросното място. Както се вижда на снимките мръсотията е ужасяваща. Не знам какви мерки могат да се вземат но това състояние на мястото е далеч от нормалното...

Постоянно паркиране в зелени площи

МПС-та ежедневно паркират в зелените площи от години. Подавани са сигнали многократно. Освен, че е неправомерно, това действие ефективно разрушава зелената площ и замърсява пътното платно. Дори да не се разглежда като криминално нарушение, подобно действи е в груб ущърб на живущите в квартала и обезсмисля направените инвестиции, облагодетелствайки неколцина.

Поставянето на колчета би трябвало да реши проблема.

Постоянно паркиране по тротоара и на зелени площи!

Постоянно паркиране в зелени площи и тротоар

Постоянно паркиране в зелени площи и тротоар. Има и счупени и зарязани клони.

Постоянно паркиране по тротоари и зелени площи

Здравейте,

искам да сигнализирам за постоянно неправилно паркиране възпрепятстващо ВСЕКИДНЕВНО преминаването по тротоарите на улица Владайса, улица Кирил Пейчинович,Дамян груев(паркиране в зелени площи), Георги Данчов Зографина, улица Камен Андреев.

Улица Добруджански Край е нещо нечувано за центъра на София, и сега след направата на парк Възраждане е отвратително грозна и се вижда къде влиза владението на община Красно Село- по мръсотията, дупките и калта. Искам да попитам наистина не ви ли е срам толкова години тази улица да прилича на някакъв своеобразен Факултет в центъра на София.

 

Бих искал да направитре запитване към Градска мобилност(още веднъж) и бих искал да ми отговорите ,кога в този квартал НАЙ НАКРАЯ ще бъдат поставени колчета по тротоарите и съответно направена зелена зона. Живота е направо непоносим в този квартал заради авто талибаните,които паркират тук от цяла Бъ;хгария, които са изключително нагли индивиди и непукисти.

Искам да ме насочите, към кои институции трябва да се обърна за да се ускорят нещата, защото наистина е непоносимо. 

 

Поздрави