Незаконна такси стоянка

Само да ви напомня, че и вчера не си свършихте работата.

Публикувано в категория Паркиране - Неправилно паркирали автомобили на пътното платно извън синя/зелена зона.

Незаконна такси стоянка

Незаконна такси стоянка

Незаконна такси стоянка

Ганьо не обича да спазва правилата. И няма и как да се научи, при положение, че няма и кой да го накаже.

Възниква върпросът кой Ганьо е по-виновен - който не зачита правилата или който не ги налага, въпреки че му е задължение?

Само на 20 метра напред има отбивка от пътя, където може да се спре без да се пречи на движението. Но Ганьо не обича и да мисли. Не му е силната страна...

Незаконна стоянка за такси.

Незаконна такси стоянка

Само да ви напомня, че и вчера не си свършихте работата.

Постоянни нарушители - незаконна такси стоянка до мол Парадайс.

Постоянни нарушители - незаконна такси стоянка. 18 часа - 13 яуари 2020 г. бул. Черни връх 100

Незаконна такси стоянка, затруднавяща движението на автобусите от градски транспорт!

Нерегламентирана такси стоянка.

На ул "Кумата" № 3 в площите в уширението се превърнати в нерегламентирана такси стоянка. Таксиметровите шофьори са обърнали зелените площи в нерегламентирано сметище и в тоалетна. Миризмата и шума са ужасни. Моля да предприемете спешни действия, за да се премахне нерегламентираната такси стоянка.

Обособяване на такси стоянка на паркинга пред бл. 12

Днес с изненада установих, че 5 от и без това дефицитните паркоместа пред блок 12 в жк. Свобода са обособени със знаци за такси стоянка.

Считам, че това е в разрез с интересите на живущите и противопоставя гражданите на таксиметровото лоби.

Мястото на предишната такси стоянка беше в уширение на пътното платно на отсрещната страна на улицата преди кръстовището със светофара до около 2009г. когато бе прокаран трамвая и стоянката закрита. Недалновидността на СО при прокарването на трамвая е нейна вина и проблем. Въпреки това, там има много широко пространство, който ежедневно се използва за паркиране от частни автомобили, както и от същите тези таксита.

Считам, че мястото от отсрещната страна съвпада с дългогодишно установената практика за паркиране на такситата и е по-подходящо за целта. Отделно от това считам и че няма пряка необходимост изобщо да има някаква стоянка и става въпрос за прокарване на интересите на таксиметрови фирми пред тези на гражданите, които плащат този масраф.

Настоявам първо за информация какво е наложило и как е взето решението да се отдадат паркоместата пред бл. 12 за таксита и второ да се направи необходимото да се премахне тази импровизирана стоянка и да се освободят местата отново за паркиране. Трябва да отбележа, че към момента таксита там все още няма.

Моля да се вземат реални мерки, за да не се налага живущите да търсим публичност на случая.

Нерегламентиране такси стоянка. Пречи на движението.

Проблемът с незаконната такси стоянка е 7 дни в седмицата, от 10 до 24 часа.

Няма ли да вземете мерки?

Масово паркиране на частни автомобили на такси стоянка