Мръсен асансьор в подлез

 Асансьорът, излизащ към Манастирски ливади-запад в посочения подлез, от няколко дни е изцапан с изпражнения.

Публикувано в категория Други - Други

Мръсен асансьор в подлез

 Асансьорът, излизащ към Манастирски ливади-запад в посочения подлез, от няколко дни е изцапан с изпражнения.

Мръсен асансьор в подлез.

Много мръсен асансьр в подлеза на "НДК" срещу "Билетен център".

Неработещ асансьор. Мръсен подлез и подход към асансьорите.

Мръсен асансьор

Асансьорите на кръстовището на бул. България и бул.Т.Каблешков, от страната на магазин Билла и от страната на МОЛ България, са в ужасяващо състояние - изрисувани, повръщане, много мръсни.

мръсен, много мръсен подлез

Уважаема Столична община,

 

Много ви моля да измиете настилката на подлеза на кръстовището между бул. "България" и ул. "Тодор Каблешков", вкл. и асансьорите.

Подлезът е ужасно мръсен и вероятно никога не е бил мит, откакто е построен.

Същото важи и за останалите подлези по бул. "България".

 

Редовен данъкоплатец,

 

 

Неработещ мръсен асансьор

Системно неработещ асансьор в източната част на площада. 

Опасен и мръсен асансьор от страната на Булбанк

Асансьор на подлез

Асансьора не работи пт месеци от страната на кв. Борово.
От другата страна работи, но е безобразно мръсен. Нов асансьор, а входи към него, както и самият той е непоносим!!! Също така и миризмата е ужасна!

Асансьор на подлез

Един от асансьорите на подлеза на бул. България и бул. Тодор Каблешков не работи от няколко месеца и това затруднява преминаването на майки с колички и възрастни хора.

Неработещ асансьор в подлез.

Неработещ асансьор в подлеза на бул."България" и ул."Тодор Каблешков" от страната на магазин Билла.