Неправилно паркирал автомобил на тротоар пред детска ясла

Здравейте, от името на Сдружение "Безопасни детски площадки" изпращаме сигнал за регулярно неправилно паркиране пред  СДЯ35 Вълшебство на ул. "Орехова гора" 11. Ежедневноима  паркирали "за малко". Проблемът е, че това е авариен изход - за пожарна или линейка, а и от там се зарежда и храната за кухнята, която се доставя около 8 часа сутрин с голям бус, който няма практически къде да спре. За автомобили има доста места около сградата. На пешеходно разстояние 20,30, 50 метра.

Ще се радваме да помогнем да разрешим този проблем.

Поздрави,

Сдружение "Безопасни детски площадки"

Публикувано в категория Паркиране - Неправилно паркирали автомобили в зелени площи или на тротоара извън синя/зелена зона.

Неправилно паркирал автомобил на тротоар пред детска ясла

Здравейте, от името на Сдружение "Безопасни детски площадки" изпращаме сигнал за регулярно неправилно паркиране пред  СДЯ35 Вълшебство на ул. "Орехова гора" 11. Ежедневноима  паркирали "за малко". Проблемът е, че това е авариен изход - за пожарна или линейка, а и от там се зарежда и храната за кухнята, която се доставя около 8 часа сутрин с голям бус, който няма практически къде да спре. За автомобили има доста места около сградата. На пешеходно разстояние 20,30, 50 метра.

Ще се радваме да помогнем да разрешим този проблем.

Поздрави,

Сдружение "Безопасни детски площадки"

Отворена шахта на тротоара пред 66-та детска ясла

Отворена шахта без капак на тротоара пред 66-та детска ясла

Разбит тротоар пред детски ясла и градина!

Този тротоар си седи все така разбит след повече от година след предишния сигнал, който имахте за него!

Едни колчета наслагайте поне, та да не се доразруши и тва дето е останало.

Неправилно паркирал автомобил на алея, пред вход на жилищен блок

Пред входа Б на бл. 79, в ж.к. Изток, на алеята е паркиран вишнево червен стар нисан комби, с рег. номер ЕВ6106ВА. Автомобилът пречи на детски колички и инвалидни колички да достъпят входа на блока. Налага се количката да бъде вдигана и премествана наръка.

Моля автомобилът да бъде репатриран.

Неправилно паркирал автомобил на тротоар.

Неправилно паркирал автомобил на тротоар, на кръстовището на ул. "Опълченска" и ул. "Св. Св. Кирил и Методий".

Неправилно паркирал автомобил на тротоар

Здравейте, отново има неправилно паркиран автомобил на тротоар, аграден с колчета. Автомобилът е с номерВТ 4394 КМ.

Надявам се този пт да имате време да посетите адреса ДНЕС и да глобите водача.

Прилагам и снимки.

Поздрави,

М. Ц.

Неправилно паркирал автомобил на тротоар.

Неправилно паркирал автомобил на тротоар, на ул. Хайдушка гора и ул. Орехова гора, срещу пицария "Ветрило".

Неправилно паркирал автомобил на тротоар

Неправилно паркирал на  тротоар  автомобил БМВ с червен рег. номер С51301.

Моля, да се вземат мерки!

Неправилно паркирал автомобил на тротоар

Неправилно паркирал автомобил върху тротоар.

Неправилно паркирал автомобил BMW върху тротоар между бл. 2 и бл. 3 на ул. "Попчево" 24  в ж.к. Гевгелийски. Моля за проверка и неговото отстраняване. Затруднено е преминаването на живущите в района между двата блока.