Излезли от употреба автомобили стоящи над 5 години вече, дори имаха стикери от 1 година и все още стоят

Автомобилите се намират на едно и също място като два от тях са едно до друго, а третото превозно средство е срещу тях на около 5 метра.

Автомобилите стоят повече от 5 години изоставени така. 
Преди година бяха поставени стикери и все така си стоят автомобилите...

Публикувано в категория Замърсяване на обществени площи - Излезли от употреба (изоставени) автомобили.

Излезли от употреба автомобили стоящи над 5 години вече, дори имаха стикери от 1 година и все още стоят

Автомобилите се намират на едно и също място като два от тях са едно до друго, а третото превозно средство е срещу тях на около 5 метра.

Автомобилите стоят повече от 5 години изоставени така. 
Преди година бяха поставени стикери и все така си стоят автомобилите...

Огромни дупки по улицата стоят вече втора година

На въпросната улица 5036-та стоят огромни дупки вече втора година. След края на всеки зимен сезон те стават още по-големи и в момента преминаването по тази улица е възможно само за майстори в дисциплината ски слалом. Улицата наистина е в плачевно състояние, а е на 2км от общината.

Тези автомобили стоят на паркинга с години без да се движат.Жълтия камион е там повече от 15 години.

Стоят и ръждясват вече няколко години един автовоз и още два леки автомобила (без номера)

Здравейте!

На ъгъла на ул. "Добротич" и ул "Колю Фичето", в междублоковото пространство, вече седем години (!!!) стоят и ръждясват три (3) автомобила. Един автовоз, който до скоро беше и с ремарке и още два автомобила, без номера, отдавна излезли от употреба.

Преди повече от 70 дни пускахме жалби различни съкварталци, но за това време собственикът на автовоза, който отдавна не живее в Красна Поляна, дойде да разглоби и извози само ремаркето. Останалите два автомобила, както и кабината с прицеп към автовоза продължават да стоят на упоменатото място. Децата се катерят по тях, няма къде да се паркира наоколо, преди няклко години до ремаркето и смъртен случай имаше. Смятам, че мястото на бившите возила не е там. Моля сериозно да се отнесете към казуса и в най-скоро време да бъдат махнати от междублоковото пространство.

Благодаря предварително за съдействието!

Повече от 3 години стоят изоставени 2 коли на паркинга бред блока, едната вече беше премахната, но дугата си стои

Имаме проблем постоянно с паркирането, понеже сме близо до детска градина и училище и много родители си карат децата, като някои си оставят и колите до вечерта и се качват на трамвая за работа и съответно всяко едно място ни е ценно и се надявам, да предприемете необходимите действия и да се реши проблемът. Това ми е вторият сигнал по този случай.

Излезли от употреба автомобили

В ж.к. Младост 3, пред бл. 334 са паркирани автомобили без ГО и ГТП. Не се движат и са изоставени. 

ГОЛФ СВ2815КС

МЕРЦЕДЕС  В8463КХ

МЕРЦЕДЕС В2514ВА

Моля автомобилите да бъдат стикирани и преместени.

Излезли от употреба автомобили

Излезли от употреба автомобили

Автомобилът се използва от съсед жувущ в жк.Хиподрума бл. 140 вх.Б,като
външно мазе,а вечер няма къде да се паркира.Блока е проектиран и всеки
един апартамент разполага със собствено мазе.Буса не е местен от много
време вече,няма преден номер,а само заден такъв.Регистрационният му
номер е ВР9734АХ

Излезли от употреба автомобили

Автомобили излезли от употреба

Пиша това почти месец след подаване на сигнал:

Сигнал №49349/ СОА17-КЦ01-9323/ 24.04.2017 08:54:15

Не разбирам защо ЕДИН МЕСЕЦ никой не си прави труда да мине и да залепи по една лепенка. Знам, че правите комисия и не е толкова просто - но дайде по сериозно. Тук е станало като автоморга!

 

Да напомня сигналът е следният:

Пред блока ни има поне 5 излезли от употреба автомобили - от години.

Срещу вход А - Опел Вектра - тъмно чевен.

Срещу вход Г - Пежо 406 и Крайслер Барон (номер СА2299) - тъмно червени и двете.

Срещу вход Д - тъмно зелен малък джип с ВТ номер.

Срещу вход И - две червени коли, едната или двете са ударени.

Възможно е да има и други.