Неправилно паркиране на тротоара

Публикувано в категория Паркиране - Неправилно паркирали автомобили в зелени площи или на тротоара извън синя/зелена зона.

Неправилно паркиране на тротоара. Невъзможност за ползване на тротоара. 

Неправилно паркиране на тротоара от автомобили на пицария Лъчони. Невъзможност за ползване на тротоара. 

Неправилно паркиране на тротоара. Невъзможност за ползване на тротоара. 

Неправилно паркиране на тротоара пред ресторант Ниагара. Невъзможност за ползване на тротоара. 

Неправилно паркиране на тротоара. Невъзможност за ползване на тротоара. 

Неправилно паркиране на тротоара. Невъзможност за ползване на тротоара.  

неправилно паркиране по тротоара поради липса на колчета против паркиране

По време на извършен ремонт на тротоара бяха премахнати колчетата против паркиране на автомобили, които все още не са поставени- събота, неделя и след 19 часа масово се паркира върху тротоара и има реална опасност прекрасния ремант да бъде дискредитиран!

Моля, върнете ни отново колчетата колкото се може по-скоро!

НЕПРАВИЛНО ПАРКИРАНЕ НА ТРОТОАРА

Паркирането на тротоара до блока и пълното запушване на пешеходци, майки с колички и т.н. е ЕЖЕДНЕВИЕ на тротоара пред ЯВЛЕНА, Младост, бл. 425. Това НОРМАЛНО ли е? Пълно бездействие на общината по въпроса, елементарно може да бъде решен проблема с продължение на обезопасителните колчета по тротоара. ЗАЩО ПЛАЩАМЕ ДАНЪЦИ??????

Неправилно паркиране на тротоара

Изкъртено е антипаркинг колче и редовно се паркира кола на тротоара на ул."Лютиброд" 5.

Неправилно паркиране на тротоара

Неправилно паркиране на тротоара между ул. "Одрин" и бул. Ал. Стамболийски" в близост до 81 ОДЗ. Моля да се монтират антипаркинг колчета.

Неправилно паркиране на тротоара

Неправилно паркиране на тротоара

Автомобил с рег. номер СВ6666МР е неправилно паркирал на тротоара, възпрепятствайки минаването на пешеходци. 

Неправилно паркиране на тротоара