Във връзка със Сигнал №191139/ СОА20-КЦ01-4207/ 03.02.2020 10:09:13

Настоявам г-н Братоев да се извини публично на мен и на всички пътници!

В негово писмо с изходящ номер ПС-0156/12.02.2020 заявява, че ескалатора на метростанция НДК е пуснат в експлоатация на 03.02.2020.

В предишно писмо с изходящ номер ПС-0093/28.01.2020 същия г-н Братоев се е подписал под информация, че ескалатора е пуснат в експлоатация на 24.01.2020!

"Пуснато в експлоатация" означава, че от деня на пускането в експлоатация ескалатора работи без проблем и не е спиран.

ТОВА НЕ Е ВЯРНО! ПЪЛНА ДЕЗИНФОРМАЦИЯ! ВЪРНЕТЕ КАМЕРИТЕ ДА СЕ УБЕДИМ!

Лично аз следя този казус и всеки ден пътувам с метрото!

Ескалаторът беше пуснат в експлоатация на 03.02.2020 за много кратко време, после пак се развали и беше пуснат отново на 07.02.2020 следобяд!

НАСТОЯВАМ ЗА ПУБЛИЧНО ИЗВИНЕНИЕ от г-н Братоев ЗА ПОДВЕЖДАЩАТА ИНФОРМАЦИЯ!

Публикувано в категория Масов градски транспорт - Лошо обслужване/лоши условия в масовия градски транспорт.

Във връзка със Сигнал №191139/ СОА20-КЦ01-4207/ 03.02.2020 10:09:13

Настоявам г-н Братоев да се извини публично на мен и на всички пътници!

В негово писмо с изходящ номер ПС-0156/12.02.2020 заявява, че ескалатора на метростанция НДК е пуснат в експлоатация на 03.02.2020.

В предишно писмо с изходящ номер ПС-0093/28.01.2020 същия г-н Братоев се е подписал под информация, че ескалатора е пуснат в експлоатация на 24.01.2020!

"Пуснато в експлоатация" означава, че от деня на пускането в експлоатация ескалатора работи без проблем и не е спиран.

ТОВА НЕ Е ВЯРНО! ПЪЛНА ДЕЗИНФОРМАЦИЯ! ВЪРНЕТЕ КАМЕРИТЕ ДА СЕ УБЕДИМ!

Лично аз следя този казус и всеки ден пътувам с метрото!

Ескалаторът беше пуснат в експлоатация на 03.02.2020 за много кратко време, после пак се развали и беше пуснат отново на 07.02.2020 следобяд!

НАСТОЯВАМ ЗА ПУБЛИЧНО ИЗВИНЕНИЕ от г-н Братоев ЗА ПОДВЕЖДАЩАТА ИНФОРМАЦИЯ!

Допълнение към Сигнал №189839/ СОА20-КЦ01-2831/ 23.01.2020 16:00:12

Добавям снимки от 08.2019 г към 

Сигнал №189839/ СОА20-КЦ01-2831/ 23.01.2020 16:00:12

Относно сигнал 189064/СОА20-КЦ01-2010/ 17.01.2020

Кучето е там, проявява агресия без да бъде предизвикано и СПИ В ДЕТСКИЯТ ПЯСЪЧНИК! Този пясъчник предполагам вече е пълен с бълхи, глисти, тения и кой знае още какво. Предлагам да пуснете вашето дете да поиграе там.

Неадекватен отговор по сигнал №187985/ СОА20-КЦ01-880/ 09.01.2020 г.

Неадекватен отговор във връзка със сигнали СОА18-КЦ01-3143 от 01.02.2018г. и  СОА19-КЦ01-58505 от 16.12.2019г. относно ремонт на тротоарна настилка на ул."Гечкенли" и бул."Евлоги и Христо Георгиеви". Не се върши работа повече от 2 години. Какво означават подходящи метереологични условия при осигурено финансиране? Проявява се безхаберие.

Сигнал №188919/ СОА20-КЦ01-1860/ 16.01.2020 - снимки към сигнала

Сигнал №188919 - снимки към сигнала 

Въпрос относно Сигнал №189323/ СОА20-КЦ01-2278/ 20.01.2020

Здравейте, благодаря за отговора на сигнала. 

Въпроса е дали има публикуван някъде този график за ръчно метене, тъй като не успях да го намеря в сайта на районното кметство или на 'Чистота Искър'. Надявам се да можете да предоставите тази информация или поне да ме насочите къде да я намеря.

Относно Сигнал №188457/ СОА20-КЦ01-1373/ 13.01.2020 13:48:31 - Тротоарът е все така преграден

Уважаеми служители,

Съдовете за смет преграждат и без това тесния тротоар срещу училището. На сигнал

Сигнал №188457/ СОА20-КЦ01-1373/ 13.01.2020 13:48:31

има отговор, че съдовете не са там. Моля ви, разходете се на място, за да видите. Съдовете за смет са там и пешеходците няма откъде да минат!

 

РАЗМАЗАНА котка на пътя- актуална локация за Сигнал №189884/СОА20-КЦ01-2877/ 23.01.2020 22:32:24

Не мога да поправя означението на картата от Сигнал №189884/СОА20-КЦ01-2877/ 23.01.2020 22:32:24

Екология. Зелена система / Открити трупове на животни

 

За това пускам втори, който е с актуална и правилна локация!!

 

Точно на средата на платното между двете кръстовища от страни на зимния дворец по пътя на 94 и 280, има размазана котка, не може да бъде събрана просто с ръка, разкостили са я. Моля съберете я

 

Относно сигнал 187157/СОА20-КЦ01-27/01.01

Здравейте.

Във връзка с мое писмо 187157/СОА20-КЦ01-27/01.01 и получен писмен отговор от Столична обшина , 

приложено изпращам следните документи :

платежен документ за 2016, 2017, 2018- 1 документ 

платежен документ за 2019 - 1 документ .

Писмен отговор от Столична Община.

Моля да  се изпратят документите към отговорните служители за да се осчетоводят направените плащания .

С уважение, 

П.Доскова

Въпрос относно Сигнал №190373/ СОА20-КЦ01-3407

Във връзка с получен отговор, че след проверка на Столичен инспекторат, всички съдове са изправни, Ви изпращам актуална снимка от 10.02.2020г. - Въпросът ми е какъв е критерият Ви за 'изправно техническо състояние'?