Не работи ел.таблото на спирка 0600 от няколко дена

Публикувано в категория Пътна сигнализация - Неработещи виртуални табла на спирки на градския транспорт

Не работи ел.таблото на спирка 0600 от няколко дена

Единична лампа не работи от няколко дена.

Уличното осветление не работи от няколко дена

Уличното осветление по цялата улица не работи.

Уличното осветление около блок 117 не работи от няколко дена

Уличното осветление около блок 117 не работи от няколко дена - по специално по улиците Дантон и Царевец

От няколко дена не работи уличното осветление между блокове 121, 122, 123 в Младост-1.

От няколко дена не работи осветлението между блоковете в карето, което съм заградил на картата.

Подавал съм сигнал за същото място преди половин година. Ето линк към предишния сигнал:

https://call.sofia.bg/en/Signal/Details/124472

от няколко дена не работи уличното осветление по протежение на двете улици

Не работи таблото на спирка 2157

Не работи таблото на спирка 1325

Не работи таблото на спирка 2052

Таблото на спирка община младост не работи