Огромна дупка на ул. "Нешково"

  • 14/02/2020 09:38
  • район Красно село -> Хиподрума

На ул. "Нешково", продължението на ул. "Погановски манастир“, точно до ДГ 80, има дупка с диаметър 1.5м. и дълбочина 20-30см. Дупката е опасна. Преди по-малко от година е извършван ремонт с кърпене на дупките по улицата, но ремонтът е извършен некачествено и е необходимо да се потърси отговорност от изпълнителя!

Моля за спешен ремонт на участъка!

Публикувано в категория Други - Други

Огромна дупка на ул. "Нешково"

На ул. "Нешково", продължението на ул. "Погановски манастир“, точно до ДГ 80, има дупка с диаметър 1.5м. и дълбочина 20-30см. Дупката е опасна. Преди по-малко от година е извършван ремонт с кърпене на дупките по улицата, но ремонтът е извършен некачествено и е необходимо да се потърси отговорност от изпълнителя!

Моля за спешен ремонт на участъка!

Тротоарът по ул. "Видлич" от ул. "Нешково" до ул. "Кюстендил" е превърнат в паркинг и е неизползваем от пешеходците

1. Целият тротоар е осеян с коли и не може да се върви нормално. Колите са паркирани навсякъде където са успели. И в зелени площи и на тротоарът.

2. На пешеходците се налага да вървят по пътното платно заради постоянно паркиралите на тротоарите и в зелените площи коли.

3. Тротоарните плочки са счупени заради паркиращите на тях коли. Кой ще плати това?

3. Моля за съдействие от ваша страна, за да се прекрати това. Вече поне 4-5 години няма решение на този проблем!!!

Прилагам снимки

Асфалтът, с който са запълнени дупките по улиците "Нишава" и "Нешково", може да се измете

Ремонтът изглежда изключително некачествен, с нетраен ефект и не на последно място допълнително замърсява улиците, рони се, става на прах, който автомобилите и камионите, обслужващи строящите се сгради наоколо вдигат във въздуха. В непосредствена близост има детска градина, детска ясла и детски площадки. Моля направете проверка и ако нещо по-нормално не е възможно, поне да се измете излишният изронен материал, преди да се е разпилял безвъзвратно.

Огромна дълбока дупка на ул."14-на" между ул."5-та" и "17-та" в кв."Обеля".

Огромна дупка през цялото платно дълбока около 30 см. в асфалтова настилка.Улици "Георги Георгив-Гец",част от "Георги Парцалев" и "проф.Атанас Иширков" се нуждаят от незабавен спешен ремонт

Дупката става все по-голяма и вече е невъзможно лека кола да мине по улицата. По цялата улица "Георги Георгиев-Гец"  и началото на улица "Георги Парцалев" и ул."проф.Атанас Иширков", които са свързани и минава целия автомобилен поток за един квартал има толкова много дупки, а също и липса на асфалтова настилка в цели участъци,които са отнесени след ремонти на"Софийска вода", че ги прави вече почти неизползваеми. Колкото повече се отлага ремонта на тези улици, толкова по-скъп ще бъде той, т.к. дупките стават все по-големи. 

Огромна, пълна с вода дупка на кръстовището бул."Христо Смирненски" и ул."Стара стена"

Огромна дупка по ул."Дончо Ватах" пред блок 139, ж.к."Хаджи Димитър"

Огромна дупка по ул."Дончо Ватах" пред блок 139, ж.к."Хаджи Димитър", трудно е придвижването с автомобили, моля за започване на ремотна дейност.

Огромна дупка в локалнот платно на бул. "Ген. Тотлебен" и бул. "Пенчо Славейков".

Дупката се намира в локалното платно на кръстовището на посочените булеварди до входа на Генаралния Щаб на Българската Армия. Дупката се образувала преди два месеца и в момента е придобила огромни размери, като това затруднява преминаването на автомобили. 

Огромна дупка на ул."Злетово" на два метра преди светофара на бул."Дондуков".

огромна дупка на ул. "Тунджа" непосредствено преди кръстовището с бул . "Прага"