Непрекъснат шум от строежи

След многобройните сигнали, които пускам аз и моите съседи, шумът от строежите продължава отново всеки ден от понеделник до неделя включително ! 
Шумът е непоносим в диапазона от 14 до 16 часа всеки ден, в почивните дни ремонтните дейности започват от 7 часа сутринта придружени с крясъци от работниците ! 
Моля реагирайте, това продължаса вече половин година и няма никакъв резултат !!!!

Публикувано в категория Сгради/строежи - Шум/вибрации от строителен обект

Непрекъснат шум от строежи

След многобройните сигнали, които пускам аз и моите съседи, шумът от строежите продължава отново всеки ден от понеделник до неделя включително ! 
Шумът е непоносим в диапазона от 14 до 16 часа всеки ден, в почивните дни ремонтните дейности започват от 7 часа сутринта придружени с крясъци от работниците ! 
Моля реагирайте, това продължаса вече половин година и няма никакъв резултат !!!!

Силен, непрекъснат шум от строежи

В Млаост 3, до Крит - строежи и автомивка, от които се носи много силен шум. Поне в почивните дни, събота и неделя да се спира работа за да се осигури почивка за живущите в съседните сгради.

Непрекъснат шум

На посочения адрес се намира предприятие за дограми и по всяко време на денонощието живущите наоколо са подложени на тормоз от високия шум.

Непрекъснат шум

Проблема е че се ремонтира непрестанно без спазване на времето за почиване ? Моля съответните органи да се заемат .

Непрекъснат шум - Нов Светофар

Добър ден,
Днес инсталираха чисто нови светофари на Паровски и Гурко, което е чудесно, ако не са "аудио известията" за пресичащите.
Не можем да си отворим прозорците!
този звънец за пресичане го чуваме достатъчно силно и непрекъснато цял ден! към кого трябва да се обърнем, тази недомислица да бъде спряна?
Това си е чист тормоз за жувиштите тук.

Непрекъснат шум от строеж

Шумът от строежа на поредния блок в квартала не спира през целият ден. Работи се сутрин от 07:00, вечер до 22:30 без прекъсване, включително събота и неделя. Шумът и мръсотията от строежа са непоносими. Не се спазват изискванията за обществения ред. Ситуацията граничи с тормоз!

Почти непрекъснат шум

На пооченият адрес се извършва стоеж на жилищна сграда. За съжаление не се спазват никакви часове за почивка. Събота и неделя се работи между 14 и 16 часа, а през останалите дни шумът започват от 7 часа сутринта. Наоколо има основно жилищни сгради и през летния сезон, когато прозорците са отворени е меко казано некомфортно.

Освен това тежкотоварни камиони на строителя използват ул. Димитър Манчев, която не е предвидена за тежкотоварна техника и в най-скоро време ще се нуждае от сериозен ремонт. Не виждам и да се използват покривалата на ремаркетата, което води до замърсяване на въздуха с прах. Камионите не се и измиват при напускане на строителния обект.

Непрекъснат лай от куче

Кучето е в двора без храна и вода и лае непрекъснато.Няма спокойствие за живеещите в съседство.

Непрекъснат шум от строеж

На посочения адрес се извършват строителни работи и се вдига непрекъснато шум,включително от 14до16 часа.

Непрекъснат лай от кучета.

На ул. "Акад. Димитър Ангелов" № 27 и № 14 и на ул. "71-ва" № 10 от дворовете на съседите се носи непрекъснато лай от кучета. Нарушава се спокойствието на живущите около тези имоти.  Моля за проверка и предприемане на действия.