Повредена настилка на тротоар

Публикувано в категория Други - Други

Повредена настилка на тротоар

Разбит тротоар, невъзможност за преминаване с детски колички.

Повредена настилка на тротоар

Повредена настилка на тротоар

Има дупка в настилката на тротоара.

Повредена настилка на тротоар

Повредена настилка на тротоар

Повредена настилка на тротоар

Повредена настилка на тротоар

Тротоарът остана в това състояние след като се постави електронното табло на спирка на трамвай 7 кв. Триъгълника в посока метростанция Хан Кубрат.

Повредена настилка на тротоар

Пред входа на 24ОДЗ Надежда тротоарът е в лошо състояние.

Повредена настилка на тротоар

Алеите са в лошо състояние.

Повредена настилка на тротоар

Пропадане на тротоарната настилка.