Изоставен син автомобил Peugeot

Публикувано в категория Замърсяване на обществени площи - Излезли от употреба (изоставени) автомобили.

Изоставен син автомобил Peugeot

Изоставен ударен автомобил - Peugeot 106

Този автомобил стои повече от година на това място - ударен отпред и със спукани гуми.

Зелен автомобил Peugeot комби

Видимо изоставено Peugeot 405

Както се вижда и на снимките, колата е стой на това място най-малко година в същото състояние. Заема място и разваля облика на града.

Изоставен от месеци автомобил с регистрационен номер YXM 1873. Явно гръцки автомобил без гражданска отговорност, без технически преглед.

Втори сигнал за изоставен автомобил и неизползваем автомобил

Втори сигнал за изоставен автомобил и неизползваем автомобил, не са взети мерки повече от 6 м. от предходния сигнал. Колата не е в движение повече от 5 г!

Излезли от употреба (изоставени) автомобили.Изоставен автомобил - Бус, Мерцедес Вито, цвят бял, ДКН - СА 9596 КВ Автомобилът е с изтекъл ГТП от 2016г и Изтекла ГО от 2016г., Изоставен е

Изоставен автомобил - Бус, Мерцедес Вито, цвят бял, ДКН - СА 9596 КВ Автомобилът е с изтекъл ГТП от 2016г и Изтекла ГО от 2016г., Изоставен е Няма отговор на предишния Сигнал №100737/ СОА18-КЦ01-29488/ 19.07.2018 18:16:09 Сигналът извезна от картата.

Замърсяване на обществени площи / Излезли от употреба (изоставени) автомобили.

Изоставен автомобил

Изоставен автомобил

Изоставен автомобил