Необходимост от ремонт на тротоар

В момента се извършва ремонт на тротоара на ул. "Димитър Попниколов“, между ул. "Луи Айер" и ул."406-та" от дясната страна. По информация на работниците, такъв не се предвижда за отсрещния /ляв/ тротоар. Същевременно настилката на този тротоар има по-голяма нужда от ремонт. Тротоарът е пропаднал на много места, през есенно-зимния сезон се наводнява и се преминава трудно.

Моля за Вашето съдействие за извършване на ремонтни дейности!

Публикувано в категория Пътна инфраструктура - Липсващи тротоари

Необходимост от ремонт на тротоар

Здравейте, на ул. "Ангиста", до кръстовището с ул. "Дунав", в близост до ъгъла на сградата има пропадане на тротоар, като се е образувала дупка прибл. 50-60 см дълга, 20 см. широка и дълбока поне 40-50 см. Необходими са действия за установяване причините на пропадането, запълване на дупката и възстановяване на тротоара.

Необходимост от ремонт на тротоар

Непрекъснатото паркиране на автомобили по тротоарите от двете страни на улица Майор Юрий Гагарин пред Блок 30, 31 и 32 от едната страна и блокове 67, 68, 201 и 202; е довело до счупени плочки, разбити тротоари и бордюри и невъзможност на пешеходците да използват тротоара. Моля за ремонт на тротоарите и бордюрите и поставяне на антипаркинг стълбчета.

Необходимост от ремонт на тротоар

Тротоарът на ул. "ген. Александър В. Суворов“, в посока ул. "Вихрен", който трябва да осигурява достъп да градския транспорт, е в изключително лошо състояние. В участъка имаше търговски обект, който завземаше тази площ и през лятото беше премахнат. В момента, обаче, по тротоара са останали стърчащи елементи от него и други препятствия, които възпрепятстват и правят невъзможно движението на пешеходците.

Моля за Вашата намеса за отстраняване на проблемите и ремонт и изграждане на тротоара!

Необходимост от ремонт на тротоар

Тротоарът на ул. Димитър Попниколов, прилежащ към сградите с административен адрес ул. Луи Айер № 21 има нужда от ремонт. Тротоарът е пропаднал, с дупки, а при дъжд водата от него не може да се оттече и се наводняват мазетата на околните кооперации. В момента се прави ремонт на отсрещния тротоар, който е в много по-добро състояние. 

Необходимост от ремонт на тротоар

В момента се извършва ремонт на тротоара на ул. "Димитър Попниколов“, между ул. "Луи Айер" и ул."406-та" от дясната страна. По информация на работниците, такъв не се предвижда за отсрещния /ляв/ тротоар. Същевременно настилката на този тротоар има по-голяма нужда от ремонт. Тротоарът е пропаднал на много места, през есенно-зимния сезон се наводнява и се преминава трудно.

Моля за Вашето съдействие за извършване на ремонтни дейности!

Необходимост от ремонт на тротоар

Тротоарната настилка на спирката на пл. "Орлов мост" не е ремонтирана от 30 години. Плочките са нарушени и има нужда от ремонт.

необходимост от ремонт на тротоар пред 71 ОДЗ

Здравейте, иска да подам сигнал за състоянието на тротоара пред 71 ОДЗ "Щастие". Тротоарът е асфалтиран преди много години, но асфалтът е почнал вече да се рони. В момента общината ремонтира тротоарите на близо, и моля, ако е възможно в ремонтните работи да се включи и този тротоар. При автоматичното изписване на адреса излиза улица Усмивка, (там също тротоарът е зле), но имам предвид и мястото с маркера на картата-на улицата без име, където е предния вход на детската градина.

Компрометиран тротоар- необходимост от ремонт!

Тротоарът при вх. Г на бл. 55 в ж.к. Лагера, на ул. Евстати Пелагонийски" е компрометиран. Извадени са около 15 метра от плочките и мястото е превърнато в сметище.

Моля да се извърши ремонт на тротоара.

Необходимост от ремонт на улицата

Дупки на пътното платно.

Необходимост от ремонт на тротоара

Тротоарът на бул. Скобелев, в определени участъци около трамвайната спирка и в посока бул. Прага, се нуждае от ремонт - смяна на счупени плочки и пренараждане на разместени такива.