Счупени предпазни парапети на спирка на трамваи 1 и 6

Повече от 3 седмичи върху тротоара на спирката на трамваи 1 и 6, на 14ДКЦ в посока център, има счупени предпазни метални парапети (6 или 7 броя), вероятно вследствие на ПТП. Част от парапетите са цели, но са паднали върху тротоара, а други са на парчета и навсякъде стърчат метални части. Моля, счупените парапети да бъдат отстранени, тъй като са опасни за чакащите на спирката хора и да се сложат нови такива.

Публикувано в категория Пътна инфраструктура - Липсващи или повредени тръбнорешетъчни парапети

Счупени предпазни парапети на спирка на трамваи 1 и 6

Повече от 3 седмичи върху тротоара на спирката на трамваи 1 и 6, на 14ДКЦ в посока център, има счупени предпазни метални парапети (6 или 7 броя), вероятно вследствие на ПТП. Част от парапетите са цели, но са паднали върху тротоара, а други са на парчета и навсякъде стърчат метални части. Моля, счупените парапети да бъдат отстранени, тъй като са опасни за чакащите на спирката хора и да се сложат нови такива.

Счупени предпазни парапети на спирка на трамваи 1 и 6

Повече от 3 седмици върху тротоара на спирката на трамваи 1 и 6, на 14ДКЦ в посока център, има счупени предпазни метални парапети (6 или 7 броя), вероятно вследствие на ПТП. Част от парапетите са цели, но са паднали върху тротоара, а други са на парчета и навсякъде стърчат метални части.

Моля, счупените парапети да бъдат отстранени, тъй като са опасни за чакащите на спирката хора. След, което да се поставят нови такива.

Липсват предпазни парапети

Липсва част от предпазните парапети на бул. Черни връх в района на номера 116-120. Едно липсващо звено точно на кръстовището на ул. проф. Марин Големинов и бул. Черни връх и две звена около номера 118-120. (срещу бензиностанция Еко на отсрещния тротоар)

Липсват предпазни парапети

Липсват част от предпазните парапети на посочения адрес (7-10 звена)

Липсващи предпазни парапети на тротоара

ПРеди месец, при ПТП беше "събрана" голяма част от предпазната решетка на тротоара. Все още тази решетка липсва, като в момента само сигнална лента, показва, че там е имало решетка. Може би общината вярва, че тази лента би могла да спаси човешки живот и да спре евентуално автомобил?

Улично осветление и предпазни парапети

По ул.Букет няма улично осветление и предпазен парапет към минаващото дере. 

Липсват предпазни парапети и частично нарушение на тротоарната настилка

Липсват предпазни парапети и частично нарушение на тротоарната настилка

Бутнати предпазни тръбно решетъчни парапети на кръговото кръстовище в Бояна - за пореден път!

Здравейте,

Отново ви сигнализирам, че предпазните огради на кръговото кръстовище в Бояна, свързващо улиците „А. С. Пушкин”, „Даскал Стоян Попандреев” и „Иваница Данчев” за N-ти път от автомобили, управлявани от недобросъвестни и невнимателни водачи, влизащи в кръговото по ул. Даскал Стоян Попандреев от София, посока кв. Бояна с висока или несъобразена с пътната обстановка скорост.

По тротоара ежедневно минават деца, учещи в близкото 52 ОУ "Цанко Церковкси", и наличието на здрави бетонни предпазни огради със сигнална силно отразителна маркировка около кръговото е наложително.

Пределно ясно е, че тръбно решетъчните парапети са животозастрашаващи за пешеходците и не вършат никаква работа при това кръгово движение!

Бутнати предпазни тръбно решетъчни парапети на кръговото кръстовище в Бояна - за пореден път!

Здравейте,

Отново ви сигнализирам, че предпазните огради на кръговото кръстовище в Бояна, свързващо улиците „А. С. Пушкин”, „Даскал Стоян Попандреев” и „Иваница Данчев” за пореден път от автомобили, управлявани от недобросъвестни и невнимателни водачи, влизащи в кръговото по ул. Даскал Стоян Попандреев от София, посока кв. Бояна с висока или несъобразена с пътната обстановка скорост.

Този път оградата от тръбно решетъчни парапети беше цяла точно 6 (шест) дни. 

По тротоара ежедневно минават деца, учещи в близкото 52 ОУ "Цанко Церковски", и наличието на здрави предпазни огради със светлоотразителна маркировка около кръговото е повече от наложително.

Бутнати предпазни тръбно решетъчни парапети на кръговото кръстовище в Бояна - за пореден път!

Здравейте,

Сигнализирам ви, че предпазните огради на кръговото кръстовище в Бояна, свързващо улиците „А. С. Пушкин”, „Даскал Стоян Попандреев” и „Иваница Данчев” за пореден път (мисля 5-ти) са бутнати от автомобили, управлявани от недобросъвестни и невнимателни водачи, влизащи в кръговото по ул. Даскал Стоян Попандреев от София, посока кв. Бояна с висока или несъобразена с пътната обстановка скорост.

По тротоара ежедневно минават деца, учещи в близкото 52 ОУ "Цанко Церковкси", и наличието на здрави предпазни огради около кръговото е наложително.