Каруци с коне в центъра на София

Освен, че създават задръстване, прави впечатление наглото им и недосегаемо отношение към околните. Разрешено ли е присъствието на конски каруци в центъра на София и защо полицията не ги санкционира.

Публикувано в категория Други - Нарушаване на обществения ред

Каруци с коне в центъра на София

Освен, че създават задръстване, прави впечатление наглото им и недосегаемо отношение към околните. Разрешено ли е присъствието на конски каруци в центъра на София и защо полицията не ги санкционира.

Наторяване на улицата от обикалящите коне с каруци.

Наторяване на улицата от роми с обикалящи коне с каруци на улица „Слатинска“, до магазин СВА. Вадене на съдържанието на кофите за боклук и разпиляването на ненужното. Моля за строги мерки срещу заплахата разпространение на зарази и вируса.

Наторяване на улицата от обикалящите коне с каруци - 2

Здравейте, това e продължение №1 (от 8) на сигнал №138954/ СОА19-КЦ01-11475 за системното нарушаване на обществения ред от преминаващите каруци. Първоначалният ми сигнал получи отговор, от който няма никакъв смисъл и никакви последствия. Положението е: кучетата си лаят, каруците си вървят...  Идват избори, не е ли време да решите проблема? Ежедневно сме свидетели на:

1. Движение в насрещното движение в еднопосочни улици, движение с несъобразена скорост, опасно близо до преминаващи деца и възрастни хора.

2. Обилно наторяване на и без това осеяните с дупки улици

3. Вадене на съдържанието на кофите за буклук и разпиляването на ненужното.

Моля, не започвайте бекрайно прехвърляне на топката м/у вас у полицията, а намерете решение на проблема. Ето няколко предложения:

1. Съоръжение възпрепядстащо движението на каруци в подлеза под Цариградско шосе откъм Външно министерство.

2. Полицейски контрол по въпроса - очевидно неадекватен към момента.

3. Свикване на опълчение, което да съблюдава реда

Надявам се, ще намерите решение и няма да се налага, да свикваме опълчение. Търпението ни беше изчерпано отдавна.

Наторяване на улицата от обикалящите коне с каруци - ПРОДЪЛЖЕНИЕ 7

Здравейте, това e продължение №7 (от 8) на сигнал №138954/ СОА19-КЦ01-11475 за системното нарушаване на обществения ред от преминаващите каруци. Първоначалният ми сигнал получи отговор, от който няма никакъв смисъл и никакви последствия. Положението е: кучетата си лаят, каруците си вървят...  Идват избори, не е ли време да решите проблема? Ежедневно сме свидетели на:

1. Движение в насрещното движение в еднопосочни улици, движение с несъобразена скорост, опасно близо до преминаващи деца и възрастни хора.

2. Обилно наторяване на и без това осеяните с дупки улици

3. Вадене на съдържанието на кофите за буклук и разпиляването на ненужното.

Моля, не започвайте бекрайно прехвърляне на топката м/у вас у полицията, а намерете решение на проблема. Ето няколко предложения:

1. Съоръжение възпрепядстащо движението на каруци в подлеза под Цариградско шосе откъм Външно министерство.

2. Полицейски контрол по въпроса - очевидно неадекватен към момента.

3. Свикване на опълчение, което да съблюдава реда

Надявам се, ще намерите решение и няма да се налага, да свикваме опълчение. Търпението ни беше изчерпано отдавна.

Наторяване на улицата от обикалящите коне с каруци - ПРОДЪЛЖЕНИЕ 6

Здравейте, това e продължение №6 (от 8) на сигнал №138954/ СОА19-КЦ01-11475 за системното нарушаване на обществения ред от преминаващите каруци. Първоначалният ми сигнал получи отговор, от който няма никакъв смисъл и никакви последствия. Положението е: кучетата си лаят, каруците си вървят...  Идват избори, не е ли време да решите проблема? Ежедневно сме свидетели на:

1. Движение в насрещното движение в еднопосочни улици, движение с несъобразена скорост, опасно близо до преминаващи деца и възрастни хора.

2. Обилно наторяване на и без това осеяните с дупки улици

3. Вадене на съдържанието на кофите за буклук и разпиляването на ненужното.

Моля, не започвайте бекрайно прехвърляне на топката м/у вас у полицията, а намерете решение на проблема. Ето няколко предложения:

1. Съоръжение възпрепядстащо движението на каруци в подлеза под Цариградско шосе откъм Външно министерство.

2. Полицейски контрол по въпроса - очевидно неадекватен към момента.

3. Свикване на опълчение, което да съблюдава реда

Надявам се, ще намерите решение и няма да се налага, да свикваме опълчение. Търпението ни беше изчерпано отдавна.

Наторяване на улицата от обикалящите коне с каруци - ПРОДЪЛЖЕНИЕ 5

Здравейте, това e продължение №5 (от 8) на сигнал №138954/ СОА19-КЦ01-11475 за системното нарушаване на обществения ред от преминаващите каруци. Първоначалният ми сигнал получи отговор, от който няма никакъв смисъл и никакви последствия. Положението е: кучетата си лаят, каруците си вървят...  Идват избори, не е ли време да решите проблема? Ежедневно сме свидетели на:

1. Движение в насрещното движение в еднопосочни улици, движение с несъобразена скорост, опасно близо до преминаващи деца и възрастни хора.

2. Обилно наторяване на и без това осеяните с дупки улици

3. Вадене на съдържанието на кофите за буклук и разпиляването на ненужното.

Моля, не започвайте бекрайно прехвърляне на топката м/у вас у полицията, а намерете решение на проблема. Ето няколко предложения:

1. Съоръжение възпрепядстащо движението на каруци в подлеза под Цариградско шосе откъм Външно министерство.

2. Полицейски контрол по въпроса - очевидно неадекватен към момента.

3. Свикване на опълчение, което да съблюдава реда

Надявам се, ще намерите решение и няма да се налага, да свикваме опълчение. Търпението ни беше изчерпано отдавна.

Наторяване на улицата от обикалящите коне с каруци - ПРОДЪЛЖЕНИЕ 8

Здравейте, това e продължение №8 (от 8) на сигнал №138954/ СОА19-КЦ01-11475 за системното нарушаване на обществения ред от преминаващите каруци. Първоначалният ми сигнал получи отговор, от който няма никакъв смисъл и никакви последствия. Положението е: кучетата си лаят, каруците си вървят...  Идват избори, не е ли време да решите проблема? Ежедневно сме свидетели на:

1. Движение в насрещното движение в еднопосочни улици, движение с несъобразена скорост, опасно близо до преминаващи деца и възрастни хора.

2. Обилно наторяване на и без това осеяните с дупки улици

3. Вадене на съдържанието на кофите за буклук и разпиляването на ненужното.

Моля, не започвайте бекрайно прехвърляне на топката м/у вас у полицията, а намерете решение на проблема. Ето няколко предложения:

1. Съоръжение възпрепядстащо движението на каруци в подлеза под Цариградско шосе откъм Външно министерство.

2. Полицейски контрол по въпроса - очевидно неадекватен към момента.

3. Свикване на опълчение, което да съблюдава реда

Надявам се, ще намерите решение и няма да се налага, да свикваме опълчение. Търпението ни беше изчерпано отдавна.

Наторяване на улицата от обикалящите коне с каруци - ПРОДЪЛЖЕНИЕ 4

Здравейте, това e продължение №4 (от 8) на сигнал №138954/ СОА19-КЦ01-11475 за системното нарушаване на обществения ред от преминаващите каруци. Първоначалният ми сигнал получи отговор, от който няма никакъв смисъл и никакви последствия. Положението е: кучетата си лаят, каруците си вървят...  Идват избори, не е ли време да решите проблема? Ежедневно сме свидетели на:

1. Движение в насрещното движение в еднопосочни улици, движение с несъобразена скорост, опасно близо до преминаващи деца и възрастни хора.

2. Обилно наторяване на и без това осеяните с дупки улици

3. Вадене на съдържанието на кофите за буклук и разпиляването на ненужното.

Моля, не започвайте бекрайно прехвърляне на топката м/у вас у полицията, а намерете решение на проблема. Ето няколко предложения:

1. Съоръжение възпрепядстащо движението на каруци в подлеза под Цариградско шосе откъм Външно министерство.

2. Полицейски контрол по въпроса - очевидно неадекватен към момента.

3. Свикване на опълчение, което да съблюдава реда

Надявам се, ще намерите решение и няма да се налага, да свикваме опълчение. Търпението ни беше изчерпано отдавна.

Наторяване на улицата от обикалящите коне с каруци - ПРОДЪЛЖЕНИЕ 2

Здравейте, това e продължение №2 (от 8) на сигнал №138954/ СОА19-КЦ01-11475 за системното нарушаване на обществения ред от преминаващите каруци. Първоначалният ми сигнал получи отговор, от който няма никакъв смисъл и никакви последствия. Положението е: кучетата си лаят, каруците си вървят...  Идват избори, не е ли време да решите проблема? Ежедневно сме свидетели на:

1. Движение в насрещното движение в еднопосочни улици, движение с несъобразена скорост, опасно близо до преминаващи деца и възрастни хора.

2. Обилно наторяване на и без това осеяните с дупки улици

3. Вадене на съдържанието на кофите за буклук и разпиляването на ненужното.

Моля, не започвайте бекрайно прехвърляне на топката м/у вас у полицията, а намерете решение на проблема. Ето няколко предложения:

1. Съоръжение възпрепядстащо движението на каруци в подлеза под Цариградско шосе откъм Външно министерство.

2. Полицейски контрол по въпроса - очевидно неадекватен към момента.

3. Свикване на опълчение, което да съблюдава реда

Надявам се, ще намерите решение и няма да се налага, да свикваме опълчение. Търпението ни беше изчерпано отдавна.

Наторяване на улицата от обикалящите коне с каруци - ПРОДЪЛЖЕНИЕ 3

Здравейте, това e продължение №3 (от 8) на сигнал №138954/ СОА19-КЦ01-11475 за системното нарушаване на обществения ред от преминаващите каруци. Първоначалният ми сигнал получи отговор, от който няма никакъв смисъл и никакви последствия. Положението е: кучетата си лаят, каруците си вървят...  Идват избори, не е ли време да решите проблема? Ежедневно сме свидетели на:

1. Движение в насрещното движение в еднопосочни улици, движение с несъобразена скорост, опасно близо до преминаващи деца и възрастни хора.

2. Обилно наторяване на и без това осеяните с дупки улици

3. Вадене на съдържанието на кофите за буклук и разпиляването на ненужното.

Моля, не започвайте бекрайно прехвърляне на топката м/у вас у полицията, а намерете решение на проблема. Ето няколко предложения:

1. Съоръжение възпрепядстащо движението на каруци в подлеза под Цариградско шосе откъм Външно министерство.

2. Полицейски контрол по въпроса - очевидно неадекватен към момента.

3. Свикване на опълчение, което да съблюдава реда

Надявам се, ще намерите решение и няма да се налага, да свикваме опълчение. Търпението ни беше изчерпано отдавна.