Неработещо копче на светофар за пешеходци

На кръстовището на ул. Хенрик Ибсен и ул. Емилиян Станев е повредено копчето за сигнализация на желание за пресичане от пеходци. Налага се пешеходците да пресичат на червен сигнал.

Публикувано в категория Пътна сигнализация - Неработещи или недобре регулирани светофарни уредби

Неработещо копче на светофар за пешеходци

На кръстовището на ул. Хенрик Ибсен и ул. Емилиян Станев е повредено копчето за сигнализация на желание за пресичане от пеходци. Налага се пешеходците да пресичат на червен сигнал.

Неработещо копче за пешеходен светофар

На кръстовището на булевардите "Александър Стамболийски" и "Христо Ботев" едно от копчетата за пешеходен светофар е счупено.

Неработещо копче на пешеходен светофар

Копчето на пешеходния светофар откъм газ сервиза на бул. „Царица Йоанна“ на кръстовището с ул. Арсен Николов не работи и от него стърчи кабел.

 

Неработещо копче на пешеходен светофар

На кръстовището на бул.Академик Иван Евстатиев Гешов и ул.Гюешево от страната на автомивката.

Неработещо копче на пешеходен светофар - неработещ пешеходен светофар

Пешеходният светофар до мол Парадайс на кръстовището на ул.Хенрик Ибсен и бул. Черни Връх ( светофарът отговорен за пресичането на ул.Хенрик Ибсен) е с неработещо копче на светофарната уредба от страната на мол Парадайс. При натискане на копчето лампичката не светва и освен това светофарът не светва в зелено докато не бъде натиснато копчето от другата страна т.е. преминаването по пешеходната пътека е възможно само когато от другата страна има пешеходец.

копче на светофар

За да се натисне копчето, за да светне зелено за пешеходците, трябва да се мине през тази кал. Ще бъде добре да се сложат една две плочки, за да може да се ползва светофара качествено. При продължителни дъждове се образува локва и не може да се достугне. Благодаря.

Счупено копче на светофар

Едно от копчетата на светофарната уредба на кръстовището между булевард „св. Климент Охридски“ и ул. "Осми декември" е вандалски счупено.

Счупено копче на светофар

Копчето на светофара за пускане на зелен сигнал за пешеходци, е счупено.

Моля възложете да се поправи скоростно, тъй като от едната срана на светофара, е невъзможно да се заяви, че човек иска да пресече.

Не работи копче на светофар

На пешеходен светофар, намиращ се на бул. "Ломско шосе" до магазин "ДМ" не работи копчето за пускане на зелена светлина. Копчето се намира от страната на магазин "ДМ".

Счупено копче на пешеходен светофар.

На бул. "Климент Охридски" № 25 копчето на пешеходния светофар е счупено. Трудно е за пресичане. Почти невъзможно.