Изкоренен знак

Публикувано в категория Пътна сигнализация - Липсващи или повредени пътни знаци

Изкоренен знак

Още един изкоренен знак

На кръстовището при бл. 236 и бл. 241.

Изкоренен бор.

На кръстовището на бул. Владимир Вазов и ул. Васил Кънчев, в тревното пространство между булеварда и бл. 5 е паднал сребърен бор. В момента той се опира на клоните на други дървета и храсти.

Моля, ако възможно борът да се укрепи.

Изкоренен бор

Изкоренен Орех

С огромно възмущение установих, че фирмата, която загради поредната полянка до блока ми с цел строеж на блок е изкоренила ореха, който беше на поляната. С ореха са премахнати още около 2-3 овощни дръвчета.

Извозване на изкоренен дънер

Пред улица "Маестро Кънев" 33 в кв. Овча купел беше изкоренен дънер. Моля за извозването на този изкоренен дънер.

На ул. „13-ти март“ преди ул. „6-ти септември“ има знак Б1, под който е знак Г2 завъртян на 90 градуса и не се вижда.

Днес 20.02.2018 г. се движих със служебен автомобил по ул. „13-ти март“. Точно преди пресечката й с ул. „6-ти септември“ видях само знак Б1 "Пропусни движещите се по пътя с предимство" и завих наляво по ул. „6-ти септември“, на която нямаше забрана за влизане. Но като стигнах ул. „Любен Каравелов“, видях че е еднопосочна. По-късно се върнах пеша и видях, че под знак Б1 има знак Г2 "Движение само надясно след знака" завъртян на 90 градуса с гръб към улицата, който не се вижда от шофьорите. Прилагам снимки.

Липсва знак 70 на две места на бул. България посока център и има неправилно поставен знак за 30

Липсва пътна маркирова, знак за полегнал полицай, знак за пешеходна пътека

На кръстовището Иван Странски и проф. Киил Попов,

 върху пешеходната пътека е поставен полегнал полицай след ремонта.

Сега липсва маркировка за полегнал полицай, липсва и маркировката за пешеходната пътека.

 

Моля за незабавна намеса и отстраняване на нередностите.

 

знак b28 да бъде заменен със знак b27 за да се спре паркирането на таксита в дясна лента