Счупен бутон на пешеходен светофар

На кръстовището на ул. "Нишава" и бул. "Гоце Делчев", в посока пресичане на бул. "Гоце Делчев" бутона на пешеходния светофар се счупен.

Публикувано в категория Пътна сигнализация - Неработещи или недобре регулирани светофарни уредби

Счупен бутон на пешеходен светофар

Копчето на пешеходния светофар е счупено. Не може да се пресече булеварда. 

Счупен бутон за пешеходен светофар

Бутона на пешеходния светофар за пресичане на ул. Габрово е счупен и не подава сигнал за зелен светофар на пешеходците. Кръстовището е много натоварено и опасно, и хората се налага да пресичат на червено.

 

Счупен бутон за пешеходен светофар!

Бутона на пешеходния светофар за бл. 372 е счупен от около седмица.

Счупен бутон на пешеходен светофар

Бутона за пешеходния светофар на Пътеките, посока към Младост 4 е счупен

Счупен бутон на пешеходен светофар

Пресичането на светофара е на собствен риск, поради невъзможност за натискане на бутона от страната на блоковете.

Счупен бутон на пешеходен светофар

Счупен бутон на пешеходен светофар, от страната на Първа английска езикова гимназия на бул. "Княз Александър Дондуков" и ул. "Кракра".

Счупен бутон за пешеходен светофар

Счупен бутон за пешеходен светофар за пресичане на бул. Драган Цанков с кръстовището с Жолио Кюри

Счупен бутон за пешеходен светофар.

Счупен бутон за пешеходен светофар. 

Счупен бутон на пешеходен светофар

На кръстовището на ул. "Нишава" и бул. "Гоце Делчев", в посока пресичане на бул. "Гоце Делчев" бутона на пешеходния светофар се счупен.

Счупен бутон на пешеходен светофар

Счупен бутон на пешеходен светофар на бул. "Ботевградско шосе".