Улична лампа мига по цяла нощ

На бул. Патко Каравелов в края от към ул Бяла черква, 4-тата улична лампа от страната на блоковете свети непостоянно. Лампата свети точно в холовете на първите 2 етажа на блок 18А вход Б и пречи на спокойното използване на помещението през тъмната част от денонощието. Моля оправете лампата. 

Публикувано в категория Други - Други

Улична лампа мига по цяла нощ

На бул. Патко Каравелов в края от към ул Бяла черква, 4-тата улична лампа от страната на блоковете свети непостоянно. Лампата свети точно в холовете на първите 2 етажа на блок 18А вход Б и пречи на спокойното използване на помещението през тъмната част от денонощието. Моля оправете лампата. 

Повредена в улична лампа която не свети цяла нощ.

Повредената в улична лампа която светеше 30 сек., след което угасва за 30 сек. и така цяла нощ, вече не свети и толкова. Намира се на кръстовището на ул. Крум Попов и ул. Синчец, но стълбът се намира на тротоара на ул.Крум Попов

Повредена в улична лампа която свети 30 сек., след което угасва за 30 сек. и така цяла нощ.

Повредена в улична лампа която свети 30 сек., след което угасва за 30 сек. и така цяла нощ. Намира се на кръстовището на ул. Крум Попов и ул. Синчец, но стълбът се намира на тротоара на ул.Крум Попов

Неработеща лампа нон стоп мига.

Единична лампа на ул."Иван Добриновски" срещу ном.5 мига постоянно.

Не свети една лампа/мига/ жк."Люлин" 10 мужду бл.157 и бл.153А.

улична лампа точно срещу неосветен тупик без глобус и лампа от няколко години

Уличното осветление мига непрекъснато

Светофара не работи - мига жълто

Светофара на пешеходната пътека в локалното булевард „Цариградско шосе“ на не работи и е предпоставка за инциденти - виж репера на картата.

Светофара постоянно мига в жълто.

На Т-образното кръстовище при кино "Арена запад" светофара мига постоянно в жълто.