Още един изкоренен знак

На кръстовището при бл. 236 и бл. 241.

Публикувано в категория Пътна сигнализация - Липсващи или повредени пътни знаци

Още един изкоренен знак

На кръстовището при бл. 236 и бл. 241.

Изкоренен знак

Знак + още един знак обърнат 40 км

Свързан сигнал с предния за СТОП и нов за 40 км и стесняване на пътя на следващия стълб

Още един припаднал знак

От снимките става ясно какъв е проблема.

още един счупен знак

знакът за задлжително завой наляво при включване във ул Франсоа Митеран е счупен от основата и лежи някъде в тревата в близост до мястотоа на което трябва да е поставен.

Необходимост от още един пътен знак, забраняващ паркирането.

От кръстовището на ул. "Богатица" и бул "Арсеналски" по протежението на булеварда, рещу стадион "Спартак", върху пътното платно паркират автомобили, които затрудняват преминаването по булеварда. В началото на пътния участък има знак, забраняващ паркирането, но това не е достатъчно. Малко след знака продължава паркирането на пътни превозни средства.

Моля да бъде поставен още един пътен знак, забраняващ паркирането, макар и временно, докато текат ремонтните работи на пътищата в района, за да се освободи булеварда за движещите МПС.

Една година и два сигнала не стигнаха да сложите един знак

Здравейте,

От август месец 2018 обработвате Сигнал №104850/ СОА18-КЦ01-33676/ 14.08.2018 10:58:55

Месец март 2019 отговорихте, че сте възложили на фирмата да монтира знака. Сигнал №127900/ СОА19-КЦ01-1069/ 09.01.2019 18:14:49

Не мога да повярвам, че вече една година знака липсва и никой не може да си свърши работата както трябва. 

Недоумявам как така се монтира информационна табела за принудително преместване на МПС, след като липсва забранителния знак за паркиране ?!? 

За всяко нещо ли трябва да се подават по няколко сигнала докато се разреши ?!?

Значи някой монтира знак неправилно, после си играем на подаване на сигнали и писане на писма. 

Представяте ли си това колко много услилия и време отнема ? 

Ако пък никой не подаде сигнал може би никога повече няма да има знак. 

Направо главата ми не го побира как за една година не успяхте да упражните контрол дали аджеба фирмата, на която аз и вие и плащаме не е поставила знака след пращането на два сигнала. Този е трети.

Изкоренен бор

Изкоренен бор.

На кръстовището на бул. Владимир Вазов и ул. Васил Кънчев, в тревното пространство между булеварда и бл. 5 е паднал сребърен бор. В момента той се опира на клоните на други дървета и храсти.

Моля, ако възможно борът да се укрепи.

Изкоренен Орех

С огромно възмущение установих, че фирмата, която загради поредната полянка до блока ми с цел строеж на блок е изкоренила ореха, който беше на поляната. С ореха са премахнати още около 2-3 овощни дръвчета.