Кога ще ремонтирате основно тротоарите пътната настилка на улица Гладстон между Ботев и Витошка?

Кога ще ремонтирате основно тротоарите пътната настилка на улица Гладстон между Ботев и Витошка?

 

Публикувано в категория Други - Други

Кога ще ремонтирате основно тротоарите пътната настилка на улица Гладстон между Ботев и Витошка?

Кога ще ремонтирате основно тротоарите пътната настилка на улица Гладстон между Ботев и Витошка?

 

Кога ще ремонтирате основно тротоарите на улица Солунска между Ботев и Витошка ?

Кога ще ремонтирате основно тротоарите на улица Солунска между Ботев и Витошка ?

Кога ще ремонтирате основно тротоарите и автомобилното платно на улица Солунска между Витошка и Христо Ботев ?

Кога ще ремонтирате основно тротоарите и пътя на улица Ивайло между ул Христо Ботев и ул Самуил ?

Кога ще ремонтирате основно тротоарите на улица Самуил между Патриарх Евтимий и Алабин ?

По протежение на ул. Уйлям Гладстон между бул. Витоша и Хр.Ботев-дупки по платното

По протежение на ул. У.Гладстон от бул. Витоша до бул. Христо Ботев огромни и дълбоки дупки по уличното платно, потънали шахти и участъци от платното събиращи локви. Тротоарните плочки масово разлепени и разкривени и изпотрошени. За капитален ремонт е улицата!!! При дъжд и направо драма и за пешеходци и за автовобили.

Основен ремонт на тротоарите улица „Уилям Гладстон“

Кога ще направите основен ремонт на тротоарите улица „Уилям Гладстон“ межdу Ботев и Витошка?

Основен ремонт на тротоарите и настилката на улица „Уилям Гладстон“

Кога ще има ремонт на най разбитата улица в центъра - Уилям Гладстон?

Кога ще ремонтирате улиците????

След като подадох сигнал с  №141749/ СОА19-КЦ01-14204/ 25.03.2019 18:20:13 - получих следния отговор:" Възложено е извършване на текущ ремонт на нарушения участък на пътната настилка на ул. "Маестро Кънев"."

Вие подигравате ли се с нас? Искам точна дата кога възнамерявате да ремонтирате улиците?

не може да се кара от дупки, това не са улици, а вие се гаврите с нас!

Големи дупки в пътната настилка на бул. Христо Ботев

Сигналът не е само за тази линия, която съм отбелязала, а за целия участък на бул. Христо Ботев между бул. Тодор Александров и бул. Сливница. Има големи дупки в пътната настилка в участъка при трамвайните релси. Подчертавам, че става въпрос за участъците, където е позволено да се заобикалят пътни превозни средства, които са спрели на аварийни светлини в платното за движение, за да зареждат магазини. Днес (09.12.2017) при заобикаляне на един такъв бус, движейки се в посока бул. Сливница, минах през една от тези дупки, при което трамвайната релса преряза едната гума на автомобила ми. Вече за втори път ми се случва в гр. София на главен булевард да спуквам гума и да се налага да купувам нова. Първият път беше на бул. Цар Борис III. Моля да вземете под внимание сигнала ми, защото на булеварди, по които човек се движи с 40-50 км/ч, вниманието и маневрите, които са нужни за избягване на тези дупки, е сериозна предпоставка за пътни аварии и инциденти.

Ако имате нужда от снимки, ще Ви изпратя на сцепената гума и на дупките в асфалта. Не съм направила, защото смятам, че проблемът е ясно видим и всеизвестен!