Кога ще ремонтирате основно тротоарите на улица Солунска между Ботев и Витошка ?

Кога ще ремонтирате основно тротоарите на улица Солунска между Ботев и Витошка ?

Публикувано в категория Други - Други

Кога ще ремонтирате основно тротоарите на улица Солунска между Ботев и Витошка ?

Кога ще ремонтирате основно тротоарите на улица Солунска между Ботев и Витошка ?

Кога ще ремонтирате основно тротоарите и автомобилното платно на улица Солунска между Витошка и Христо Ботев ?

Кога ще ремонтирате основно тротоарите пътната настилка на улица Гладстон между Ботев и Витошка?

Кога ще ремонтирате основно тротоарите пътната настилка на улица Гладстон между Ботев и Витошка?

 

Кога ще ремонтирате основно тротоарите и пътя на улица Ивайло между ул Христо Ботев и ул Самуил ?

Кога ще ремонтирате основно тротоарите на улица Самуил между Патриарх Евтимий и Алабин ?

Кога ще ремонтирате улиците????

След като подадох сигнал с  №141749/ СОА19-КЦ01-14204/ 25.03.2019 18:20:13 - получих следния отговор:" Възложено е извършване на текущ ремонт на нарушения участък на пътната настилка на ул. "Маестро Кънев"."

Вие подигравате ли се с нас? Искам точна дата кога възнамерявате да ремонтирате улиците?

не може да се кара от дупки, това не са улици, а вие се гаврите с нас!

Ремонт на ул. „Солунска“ от бул. „Витоша“ до бул. „Христо Ботев“

Здравейте,

за да не помислите, че само хейтя във всеки свой сигнал към Столична община, пиша и тези редове на признателност.

Макар и ремонтът на ул. „Солунска“ все още да не е приключил окончателно, тя определено придоби фасон и в известен смисъл уют, наистина е приятно да се разхожда човек по нея.

Въпросът ми е дали (и ако да – за кога?) е планиран ремонт и на горната част на улицата – от бул. „Витоша“ до бул. „Христо Ботев“? И друго: подземните контейнери за отпадъци в долната част на улицата ще бъдат за разделно събиране, нали?

Благодаря ви предварително.

Изтрита маркировката на пешеходната пътека на Солунска и Ботев

Кога другари ще ремонтирате този булевард който е в ужасно състояние в частта си от Ч.Връх до Стоян Михайловски

Опасната за децата улица между училище и детска градина, поради паркирали на тротоарите коли!

Здравейте!

 

Искам да подам сигнал за опасна улица. Тя се намира между 51-во СОУ и 162-ра ЦДГ Вихрогонче и дори няма име на картата. Сутрин по тази улица, ние част от хората от ЖК Хиподрума водим децата си на детска градина. За съжаление тротоарите от двете страни на улицата са постоянно заети с коли. Явно се използват като паркинг от преподавателите в училището и детската градина. Това ни принуждава да водим децата си по пътното платно и постоянно да се разминаваме с автомобили. Особено трагично е положението, когато вали. Тогава често се случва родители или дете да бъде изпръскано от колата на невнимателен шофьор. Засега още няма случай на блъснато дете, но ако продължи това безхаберие на общинските власти, може и това да се случи. А трафикът, особено след като започна строителството на метрото, стана още по-голям.

Затова, много моля, оградете с колчета тротоарите от двете страни на улицата, така че да можем ние с децата си да можем безопасно да се движим по тази улица!

Друга стъпка, която може да направете с оглед безопасността на хората, минаващи от там, е да направите улицата еднопосочна. Тя е широка, колкото един автомобил. Срещнат ли се два автомобила на нея, става страшно. Единият се качва на тротоара, за да може да мине другия, което допълнително застрашава пешеходците.

 

Надявам се това да стане скоро, за да няма произшествия, а не след като се случи нещо.

 

 

Поздрави!