Липсващи контейнери за разделно хвърляне на боклук

В сайта на Екопак е показано, че на това място има контейнери за разделно изхвърляне на боклук.

Уви, те липсват. Контейнери има - нормални.

Публикувано в категория Сметосъбиране и сметоизвозване - Подмяна на съдове за отпадъци

Липсващи контейнери за разделно хвърляне на боклук

В сайта на Екопак е показано, че на това място има контейнери за разделно изхвърляне на боклук.

Уви, те липсват. Контейнери има - нормални.

искане за контейнер за разделно хвърляне на боклук

Здравейте,

Бих искала да ви попитам, дали има възможност да се добавят поне 2 контейнера за разделно хвърляне на пласмаса и стъкло, а най-добре и хартия в близост до бл.1 на ул. Емануил Попдимитров 1. Ако няма възможност да се поставят до сегашните кофи за боклук може и на друг номер, но е хубаво да е в района, защото в непосредствена близост се намира едно от двете заведения за хранене в квартала (Еленска механа) и със сигурност има нужда от подобни кофи за разделно хвърляне на боклука. 

Благодаря ви предварително!

Надявам се молбата ми да бъде взета под внимание!

Хубав ден,

 

Липсващи контейнери за разделно събиране на боклук

Уважаеми господа, преди седмица контейнерите за разделно събиране на боклук на ъгъла на улиците Загоре и Иван Асен II, изчезнаха. Мисля, че бяха изгорени. Кога ще бъдат доставени нови. Благодаря предварително за отговора ви. 

Посочените от мен контейнери на снимката, вече ги няма. 

 

Счупен контейнер за боклук, Липсващи контейнери за разделно събиране

липсващи контейнери за разделно събитани / препълнени контейнери

Здравейте,

 

До блок 85 липсват контейнери за разделни събиране на отпадъци.

Липсват такива и при 13 ОДЗ Калинка.

Контейнерите за раздлно събитане до бл. 83 са препълнени от седмица!!!!!

Събиране на кофите за разделно хвърляне

Имам удоволствието да напиша този сигнал в 2.11 през нощта, точно 15-тина минути след като камион събираше кофите за разделно хвърляне. Събираше всъщност не е точната дума - точната дума е "изсипваше стъкла от близо 2 метра върху купчина други стъкла, в продължение на 15 минути". Смятате ли, че е редно това нещо да се върши през нощта на четвъртък срещу петък в един от що-годе централните квартали на София? Екипът извършващ това действие явно попадна и на някакви изхвърлени прозорци, които отделно натрошаваха около десет минути в, пак повтарям, 1.49 през нощта. Моля Ви, кажете ми - това нормално време ли е да се случи точно тази обществено полезна дейност? Силно се надявам не само тази практика да изчезне, ами и виновните за смущаването на нощното спокойствие да си получат съответните санкции. Благодаря. 

Липсващи контейнери за разделно събиране

Моля ви да доставите отново контейнери за разделно събиране пред блок 144.

Липсващи контейнери за разделно събиране

Преди година (или дори повече) един от контейнерите изгоря, но освен че махнаха и другите, така и не бяха поставени нови. В сградите наоколо живеят доста хора, кога да очакваме контейнери за разделно събиране на отпадъка?

Липсващи контейнери за разделно събиране.

На ул. "Делян Белишки" срещу бл. 58 контейнерите за разделно събиране липсват. Контейнерите са поставени на тротоара.

Липсващи контейнери за разделно сметосъбиране

Контейнерите за разделно сметосъбиране обслужващи блокове 4 до 11 липсват.

Дори и когато бяха налични, те бяха почти винаги препълнени, т.е. с недостатъчен капацитет. В момента отпадаците биват изхвърляни само от кофите за органичен отпадък.