Автомобили паркирани в градинка!

Днес, 11.03.2020 в 10:11 часа забелязах 4 паркирали в градинката пред бл. 32А вх.А,

в нарушение на ЗЗДП леки автомобили: РЕГ No: CB 0199 KH, РЕГ No: CB 2522 HT, РЕГ No: BT 4328 BT, РЕГ No: C 7645 HM.

Изкореняват, режат, замърсяват, тъпчат и разнасят кал и мръсотия!!! 

Моля за съдействие и наказание на нарушителите.

Публикувано в категория Паркиране - Неправилно паркирали автомобили в зелени площи или на тротоара извън синя/зелена зона.

Автомобили паркирани в градинка!

Днес, 08.01.2019 в 09:43 часа забелязах 3 паркирали в градинката пред бл. 32А вх.А,

в нарушение на ЗЗДП леки автомобили: РЕГ No: CB 2811 BB, РЕГ No: CB 1081 AC, РЕГ No: CB 8662 KH.

Изкореняват, режат, замърсяват, тъпчат и разнасят кал и мръсотия!!! 

Моля за съдействие и наказание на нарушителите.

Автомобили паркирани в градинка!

Днес, 11.03.2020 в 10:11 часа забелязах 4 паркирали в градинката пред бл. 32А вх.А,

в нарушение на ЗЗДП леки автомобили: РЕГ No: CB 0199 KH, РЕГ No: CB 2522 HT, РЕГ No: BT 4328 BT, РЕГ No: C 7645 HM.

Изкореняват, режат, замърсяват, тъпчат и разнасят кал и мръсотия!!! 

Моля за съдействие и наказание на нарушителите.

Неправилно паркирани автомобили в градинка

 

Два неправилно паркирани автомобила:

Пежо червен СА0530СН

Форд сребрист ВР8278СВ

И в неделния ден паркирани коли в цялата градинка до блок 38 и 50

Паркиращи автомобили в градинка

Градина в междублоково пространство се използва за паркинг на автомобили след като СО "Надежда" изразя съораженията и така освободи пространство за автомобили да се радват на нови паркоместа. Заради автомобилите вече няма как и нормално да минават пешеходщи понеже е пълно с кал от гумите им, разораващи и покриващи малкото асфалт.

Градината се намира в междублоковото пространство на бл. 36А, бл. 36 и бл. 8Б.

Паркиране на автомобили в градинка

Паркиране на автомобили в градинка

Здравейте, проблема с паркирането в тревните площи и по точно в площадката до детската градина се задълбочава.Увеличават се колите , които паркират там и земята се е разорала и навсякъде е кал и не може да се преминава по пътеките.Изпочупени са плочките по пътеките в градинката.Моля за незабавно действие от ваша страна за премахване на атомобилите от там и поставяне на колчета.

Автомобили паркирали на тротоар и в градинка

Неправилно паркирали автомобили на тротоар и в градинка

Неправилно паркирали автомобили на тротоар и градинка:

Сребрист Мерцедес СВ2202НТ

Бял бус Форд СВ9390ММ

Син Форд Фокус СА7161ХМ

Редовно паркирани автомобили след знак В27 забранен престоят и паркирането на автомобили

Всекидневно паркирани ППС върху велоалеята на ул. Атанас Дуков (болница Аджъбадем) след знак В27 забранен престоят и паркирането на автомобили. Моля за редовни санкции на нарушителите. Велоалеята е неизползваема.