Огромна дупка

Огромна дупка на ул. "Твърдиши проход" 21 с дълбочина 40 см. Моля за спешни мерки, тъй като може да възникне инцидент. 

Публикувано в категория Други - Други

Огромна дупка.

В кв. Лозенец на ул. "Бигла", в отсечката между ул. "Бабуна планина" и ул. "Якубица", пред Математическата гимназия има огромна и дълбока дупка. Сигналът се подава за пореден път. Моля, вземете спешни мерки! На предишния сигнал е отговорено от д-я "Транспортна инфраструктора" , че е изпратен към "Софийска вода" АД. Но по проблема все още не са взети мерки и дупките си стоят създавайки голяма опасност.

Огромна дупка

На ъгъла на бл. 49 и ул. Стоян Стоянов има огромна дупка на пътното платно.

Огромна дупка

На кръстовището на бул. "Ломско шосе" и ул. "Бели Дунав" има огромна дупка, която затруднява движението. Моля, да бъде възстановена пътната настилка!

Огромна дупка

Поредния сигнал, а данъците са платени !

огромна дупка

на кръстовището има огромна дупка

Огромна дупка

Дупка, "растяща" повече от година. Затруднява движението, улицата е натоварена

Огромна дупка

На ул. "Кукуряк" на № 28 на пътното платно има огромна дупка, която нанася ужасни щети на автомоабилите. Дупката е дълбока и голяма и няма как да бъде избегната, а това е единственото място от което хората имат достъп до гаражите си. Молим, дупката да бъде спешно запълнена, защото става все по-голяма!

Огромна дупка

Посредата на пътното платно, между трамвайните линии при кръстовището на бул. "Ломско шосе" и ул. "Бели дунав" се е оформила голяма дупка.

ОГРОМНА ДУПКА

През месец май обяснихте, че дупката ще се оправи като е хубаво времето и че улицата била в гаранция.

Само дето свърши лятото, а още никой нищо не е пипнал.

Идват избори, само с кифтета не става, трябва и работа.

 

Огромна дупка.

На ул."21 век" пред №61  има огромна дупка на пътното платно. Преминаването е изключително трудно.