Счупени капаци на шахти

На тротоара при кръстовището на улиците "Раслатица" и "Тунджа" има две шахти, чиитокапаци са счупени.

Публикувано в категория Пътна инфраструктура - Счупени или липсващи капаци на шахти

Над 10 шахти без капаци и няколко шахти със счупени капаци създават опасност както за моторните превозни средства, така и за велосипедистите.

Счупени капаци на шахти.

На ул. "Акад. Дмитрий Лихачов" пред месарския магазин има два счупени капака на ЧЕЗ. Обезопасени са с лента. Единият капак е пропаднал.

счупени капаци на шахти

счупени капаци на шахти

Счупени капаци на шахти

  На ъгъла на ул."Аксаков" и ул."Добруджа", на тротоара има счупени капаци на шахти. Пътникопотокът оттам е голям и има опасност от инцидент.

Счупени капаци на шахти

Пред блок 32,вход 1 , на тротоар по който ежедневно минават деца към детската градина има изронен капак на шахта на улично осветление.това е втори сигнал, без никакви действия

Счупени капаци на шахти.

Счупени три капака на една шахта на алея, пред паркинг, който е в затворено междублоково пространство. За контакт - Соня Бенун - 0898809431.

Счупени капаци на шахти

Счупени капаци на шахти

След като един месец ви трябваше да отговорите, че счупените капаци на шахти са собственост на някой друг и топлата се прехвърля, те продължават да са счупени и опасни. Намират се пред блок 290, Люлин 2.

Счупени капаци на шахти

Здравейте.

На посоченото място, на тротоара има счупени и липсващи бетонни капаци на шахти.

Моля да вземете мерки за да се избегнат евентуални инциденти.

Благодаря.

Счупени капаци на шахти

Счупени капаци на шахти на ъгъла на бул. "Цар Борис III" И ул. "Дамяница" (от страната на "Учителски институт"). Шахтите се намират на тротоара и са опасни за пешеходците. Вече трета седмица са оградени с предпазни ленти, но все още не са взети мерки.