Откраднат капак на шахта

На ъгъла на улиците "Цар Петър" и "Патлейна", на уличното платно има откраднат квадратен чугунен капак на шахта. В момента тази шахта се пълни боклуци.

Публикувано в категория Други - Други

Откраднат капак на шахта

На ъгъла на улиците "Цар Петър" и "Патлейна", на уличното платно има откраднат квадратен чугунен капак на шахта. В момента тази шахта се пълни боклуци.

Откраднат капак на шахта

На ъгъла на улиците "Доспат" и "Раслатица", на пътното платно има откраднат квадратен чугунен капак на шахта.

Откраднат капак на шахта

Ще престанете ли вече с вашите глупости.Разбирам че ви мързи да си свършите работата и искате да крадете,ама чак толкова...къде сте виждали шахта на тротоара.... Естествено,че е на пътното платно...

Откраднат капак на шахта

Откраднат капак на шахта. Дупката е опасна за преминаващите хора.

Откраднат капак на шахта

От вътрешната страна на бл.356, между входове 3, 4 и 5, има правоъгълна шахта, на която е откраднат бетонния капак. Шахтата не е на Софийска вода, а най-вероятно е на БТК или ЧЕЗ.

Моля за Вашето съдействие за сезиране на поддържащото дружество за възстановяване на капака и избягване на инциденти!

Откраднат капак на шахта

На посоченото място имаше метална шахта на пътното платно, до бордюра, която вероятно е открадната. В момента шахтата се пълни с боклуци, Изклчително опасна е, тъй като не се вижда и може в нея да падне човек и да счупи крак

Откраднат капак на шахта

Откраднат капак на шахта на ъгъла на ул. „Брезов рид“ и ул.Кукуряк.

Откраднат капак на шахта с кабели

В между блоковото пространство, между супермарткет Т-маркет и блока, в който се намира сладкарница Пчела, от страната на супермаркета, близо до "пътеката" и кофите за боклук има откраднат капак на шахта. Шахтата не е забелешима понеже е в тревните площи и около нея има трева и лесно човек/дете/куче може да не я виде и да падне. Не е дълбока, но вътре има кабели, което я прави доста опасна.

Откраднат капак на улична шахта

Откраднат капак на улична шахта, в близост до детска площадка. Към момента е обезопасена с клони но това е временно решение моля за съдействие да бъде сложен капак на шахтата.

Откраднат капак на шахта и опасност от инцидент

Здравейте!

В квартал "Красна Поляна", бул. Възкресение, в близост до новопостроената Била и точно срещу закрития магазин Европа група цигани най-нагло посред бял ден в неделя 25.01.2015 г. откраднаха капак на шахта от уличното платно. Въпреки виковете от прозорците да върнат капака, те избягаха преди някой да успее да слезе от апартамента си до долу. В момента има дупка, от която се разминават на сантиметри автомобилите. Снощи - 27.01.2015 г. камоин за малко не се обърна върху паркираните наблизо автомобили, защото попадна в част от дупката.

Моля да се вземат мерки преди да е станало нещо непоправимо.

Ясно е, за съжаление, че няма как да намерим крадливите и безотговорни цигани, заради които сега страдат нормалните и отговорни граждани.

Благодаря ви предварително за отзивчивостта