Замърсени площи

Моля да се почисти.

Публикувано в категория Сметосъбиране и сметоизвозване - Депонирани едрогабаритни, строителни и други отпадъци

Замърсени площи

Замърсени площи

Замърсени площи

Изхвърляне на голямо количество отпадъци на улицата от господина от снимката.

Замърсени площи

Много боклуци между бл. 601 и 602 в Младост 4.

Замърсени площи

До кофите за боклук намиращи се на ъгъла между блок 21 и блок 22 в жк Левски В, София има изхвърлени прозорци от повече от 2 седмици, които вече се трошат и на всякъде около кофите е пълно със стъкла.

Замърсени площи

Моля да бъде почистено.

Замърсени площи

В градинката която е пред УСБАЛ по Онкология, също и по улица Хайдушко изворче перпендикулярна на бул. Марко Семов и ул. Пловдивско поле, Студентска община. Моля да бъде почистено.

Замърсени площи

Моля да бъде почистено.

Замърсени площи

Моля да бъде почистено.

Замърсени площи

От седмици неизхвърлен боклук на строеж на Маринковица и Пушкин, който се разнася от бездомните кучета в района.