Бус паркирал на пътека в зелени площи

Повече от 2-3 месеца сив бус PB6704MA седи паркирал в/у пътека на тревни площи и пречи на преминаването на пешеходците. 

Публикувано в категория Паркиране - Неправилно паркирали автомобили в зелени площи или на тротоара извън синя/зелена зона.

Бус паркирал на пътека в зелени площи

Повече от 2-3 месеца сив бус PB6704MA седи паркирал в/у пътека на тревни площи и пречи на преминаването на пешеходците. 

Паркирал в зелени площи

Паркирал автомобил в зелени площи

Както се вижда от приложената снимка, автомобил Фолксваген с рег.номер СА9156ТМ e паркирал в зелените площи до трафопоста пред бл.805 вх.Д, в ж.к.Люлин.

Неправилно паркирал автомобил в зелени площи

Повторно пускам този сигнал. На предишния ми (номер 33435) беше отговорено, че няма МПС, паркирало в зелена площ, и трябваше да има приложена снимка, но такава липсва. Тъй като този автомобил не е мръднал от там от няколко години предполагам, че няма снимка, защото проверка не е извършена. Ако и тази проверка е неуспешна, ще трябва да се обърна към медиите.

Неправилно паркирал автомобил в зелени площи

Една съседка предпочита да не прави маневри, дори и да има места се настанява на "нейното си"

Неправилно паркирал автомобил в зелени площи

Градинката зад блока се превръща на паркинг. Обикновено има по няколко коли, но си има една за постоянно.

Автомобил, паркирал върху зелени площи

Неправилно паркирал автомобил в зелени площи

Неправилно паркирал автомобил в зелени площи

Моля, ориентирайте се за местоположението по отбелязаната карта.

Неправилно паркирал автомобил в зелени площи