Ромки от метачкие ровят по кофите-днес преди обяд , по време на карантина-21.03.2020.

Ромки от метачкие ровят по кофите-днес преди обяд , по време на карантина-21.03.2020.

Махнете ги докато мине карантината поне.

Днес мина и камион с вода и дезинфектант , но поръси и разкаля средата на улицата, защото улиците не са мити от месеци.

Публикувано в категория COVID-19 - Друго нарушение на извънредното положение

Ромки от метачкие ровят по кофите-днес преди обяд , по време на карантина-21.03.2020.

Ромки от метачкие ровят по кофите-днес преди обяд , по време на карантина-21.03.2020.

Махнете ги докато мине карантината поне.

Днес мина и камион с вода и дезинфектант , но поръси и разкаля средата на улицата, защото улиците не са мити от месеци.

Бездомници ровят в кофите за смет

В района на Руски паметник, ежедневно бездомници ровят в кофите за смет. Това увеличава рисковете от зарази. Моля бездомниците да бъдат прибрани.

Бар работи по време на карантина

СТРОИТЕЛНИ ДЕЙНОСТИ ОТ 14 ДО 16 ЧАСА ПО ВРЕМЕ НА КАРАНТИНА

СТРОИТЕЛНИ ДЕЙНОСТ ОТ 14 ДО 16 ЧАСА ПО ВРЕМЕ НА КАРАНТИНА

 

Изпълняват се строителни дейности на няколко съседни обекта, вкл. от 14 до 16 часа, също  и през почивните дни. Шумът е много силен.

Работниците не разполагат със санитарни маски за уста, както и обезопасителни каски за глава.

Стоителни дейност от 14 до 16 часа по време на карантина

Изпълняват се строителни дейности на няколко обекта от 14 до 16 часа. Работниците не разполагат със санитарни маски за уста, както и обезопасителни каски за глава.

Всеки ден кофите се оставят по начин пречещ на пешеходците, но днес са прекалили!

Всеки ден кофите се оставят по начин пречещ на пешеходците, но днес са прекалили!

Силно замърсено трамвайно трасе. При ремонт преди време булевардът бе застлан с пясък върху паветата, при което при всяко минаване на трамвай в сухо време се вдига невероятен облак прах.

Силно замърсено трамвайно трасе. При ремонт преди време на булевард Македония трамвойното трасе бе застлано с пясък върху паветата, при което при всяко минаване на трамвай в сухо време се вдига невероятен облак прах. Необходимо е основно почистване на пясък, защото се създава непрекъснато запрашаване на целия квартал около булеварда.

Днес, 16.03.2020 г. около 19.00 ч. на спирката "бл.223", автобус №111, с номер СВ 4938 (доколкото успях да видя) не спря точно на спирката и шофьорът не отвори вратата.

  Изпращам ви втори път съобщението с коректно име на спирката.

Днес, 16.03.2020 г. около 19.00 ч. на спирката "бл.223" в посока от ж.к. "Младост 1" към ж.к. "Люлин", автобус №111, с номер СВ 4938 (доколкото успях да видя) не спря точно на спирката, а на разстояние около 1 автобус преди нея, при условие, че нямаше други автобуси. Понеже чаках на самата спирка, ми се наложи да се затичам, за да стигна до първата врата, но въпреки, че бях сама и шофьорът ме видя много добре, не отвори вратата. Затичах се към втората врата, но той я затвори пред мен и тръгна.
              Аз съм жена на 54 години и не смятам, че е нормално да плащам не малка сума за карта за градския транспорт, връщайки се от дълъг работен ден, натоварена с пазарски чанти да тичам напред назад към вратите на автобус и да търпя подигравателно отношение от някакъв субект, застанал зад волана.

             

08.02.2020 Редовно не се извозват отпадъците на посоченият адрес, особено зимно време, улицата е почистена а камиона не минава

почистване на кофите по нилое време

СПрете сметоизвазването по никое време! Почистването да се извършва в РАБОТНО време!