сергия за продажба на плодове и зеленчуци по време на извънредното положение. отворена на спирката на орехова гора и бул. Гоце Делчев

Публикувано в категория COVID-19 - Нарушаване на ограниченията за работа на търговски обект

сергия за продажба на плодове и зеленчуци по време на извънредното положение. отворена на спирката на орехова гора и бул. Гоце Делчев

Нерегламентирана сергия за продажба на плодове и зеленчуци.

На ъгъла на ул. „Ханс Кристиан Андерсен“ и 85-та детска градина "Звездичка" от един месец е разположена сергия за плодове и зеленчуци. По мои наблюдения продавачите идват в сряда и петък. Заформя се "ромски катун", което притеснява живущите в близост, както и работещите в детската градина. Моля за проверка и разрешаване на проблема.

Незаконна сергия за плодове и зеленчуци

За поредна година на ъгъла на локалното на Цариградско Шосе и Петър Протич, има незаконна сергия за плодове и зеленчуци.

Последният път ви отне над 40 дни за да реагирате. Ако и сега ви трябва толкова време, не виждам как точно ще убедите нарушителя да промени поведението си?!

 

 

НЕАКОННА СЕРГИЯ С ПЛОДОВЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИ НА УЛИЦАТА

НА САМАТА УЛИЦА СЕ ПРОДАВАТ ПЛОДОВЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИ БУКВАЛНО В ПРАХТА БЕЗ ДА СЕ ИЗДАВА КАСОВ БОН

 ЛЪЖАТ С КАНТАРА СЛАГАТ ПО МАЛКО НЯМАТ НИКАКВИ ДОКУМЕНТИ НЯМАТ КАСОВ АПАРАТ НЕ ЗНАЯТ КАКВО Е ДА СИ ПЛАЩАТ ДАНЪЦИ ПРОСТО ОТВАРЯТ СЕРГИЯ  И РАБОТЯТ БЕЗ ДА ГИ ПРИТЕСНИ КАКВАТО И ДА Е

ИНСТИТУЦИЯ

Сергия за плодове и зеленчуци на пътно платно

Здравейте,

При движение по бул. Филип Аврамов в посока община Младост е невъзможно да се завие плътно в дясно и да се мине по улицата между блок 305 и 307, тъй като точно на кристовището е монтирана доста дълга сергия за плодове и зеленчуци, която сериозно затруднява завиващите моторни превозни средства. Там с автомобил много трудно се завива, а с микробус е направо невъзможно. Моля да се предприемат адекватни мерки за ограничаване на площа, която заема сергията.

НЕЗАКОНЕН МАГАЗИН НЕАКОННА СЕРГИЯ С ПЛОДОВЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИ НА УЛИЦАТА

НЕЗАКОНЕН МАГАЗИН С НОВ ДЪРВЕН НАВЕС И ПРОДАЖБА НА ПЛОДОВЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИ НА ТРОТОАРА БЕЗ ДА ПЛАЩАТ ТРОТОАРНО ПРАВО МОЛЯ ДА ГИ ПРОВЕРИТЕ ЗА НАЛИЧНИ  СТРОИТЕЛНИ ДОКУМЕНТИ И ДАЛИ МО ФУНКЦИОНИРА КАТО МАГАЗИН НЯМАТ ВЪВЕЖДАНЕ ЗА ЕКСПЛОАТАЦИЯ НЕКА ВСИЧКИ РАБОТЯТ НО ДА СИ ПЛАЩАТ И ДА СА ИЗРЯДНИ

Неправилно спрели/паркирали автомобили на тротоар и зелените площи извършва незаконна продажба на плодове и зеленчуци

На посоченото място има неправилно спрели/паркирали автомобили на тротоар и зелените площи, които извършват незаконна продажба на плодове и зеленчуци. Също така не издават касови бонове.

Нерегламентирана търговия с плодове и зеленчуци извън работното време на инспекторите от община Младост

Понеже няма отговор или някакво действие от община Младост отново рестартирам сигнала.

Накратко - нерегламентирана търговия с плодове и зеленчуци на тротоар / общинска собственост /, без касов апарат, с кантар неизвестно дали е минавал  на метрология. 

Търговията се извършва в близост до вх. 4 на блок 513 в кв. Младост 1 А на тротоара между блока и улицата.

В помощ на инспекторите - Търговията не се извършва всеки ден, но задължително след 18.00 часа в работни дни, а събота и неделя  без ограничение.

 

Знае се кога е работното време на инспекторите от общината и се следи да не ги засекат.

Допълнение - вече и в работно време - почти всеки ден

Нерегламентирана търговия с плодове и зеленчуци извън работното време на инспекторите от община Младост

На предишния сигнал получих отговор че няма такава търговия. Изключително удобен отговор. 

 

Нерегламентирана търговия с плодове и зеленчуци извън работното време на инспекторите от община Младост

Накратко - нерегламентирана търговия с плодове и зеленчуци на тротоар / общинска собственост /, без касов апарат, с кантар неизвестно дали е минавал  на метрология. 

Търговията се извършва в близост до вх. 4 на блок 513 в кв. Младост 1 А на тротоара между блока и улицата.

В помощ на инспекторите - Търговията не се извършва всеки ден, но задължително след 18.00 часа в работни дни, а събота и неделя  без ограничение.

 

Знае се кога е работното време на инспекторите от общината и се следи да не ги засекат.