Извозване на малко чувалчета строителни отпадъци

Здравейте! Доколкото съм запознат община Триадица има график за извозване на едрогабаритни строителни отпадъци. За кв. Кръстова вада е в четвъртък, което означава, че сряда вечер е времето да изнасянето на такъв боклук и подреждането му до контейнера. Преди две седмици наредих около 15 чувалчета с такъв боклук около контейнера на улицата и още не са извозени. Има ли причина това вече да не се прави? Ако има някакви затруднения заради положението, мога и лично с личен автомобил да ги извозя до депо за строителни отпадъци, ако знаете такова.

Благодаря,

Публикувано в категория Сметосъбиране и сметоизвозване - Депонирани едрогабаритни, строителни и други отпадъци

Извозване на малко чувалчета строителни отпадъци

Здравейте! Доколкото съм запознат община Триадица има график за извозване на едрогабаритни строителни отпадъци. За кв. Кръстова вада е в четвъртък, което означава, че сряда вечер е времето да изнасянето на такъв боклук и подреждането му до контейнера. Преди две седмици наредих около 15 чувалчета с такъв боклук около контейнера на улицата и още не са извозени. Има ли причина това вече да не се прави? Ако има някакви затруднения заради положението, мога и лично с личен автомобил да ги извозя до депо за строителни отпадъци, ако знаете такова.

Благодаря,

Липса на извозване на строителни отпадъци

Увредена ограда в следствие на строителни дейности, замърсяване със строителни отпадъци, пропадане на път

В следствие на строителни дейности на сграда "Анима", находяща се в гр. София, кв. Манастирски ливади - запад, ул. Ралевица (след кръстовището с ул. Българска легия, в дясно, в посока колелото на трамвай №7) е увредена оградата на сградата, в която живея (ул. Българска Легия №2б), като също така се е получило пропадане на пътното платно, което води към подземните ни гаражи. Същото е пълно със строителни отпадъци. Разговаряно е многократно със представители на строителя без никакъв резултат. Прилагам снимки.

Чувалчета с боклук

Здравейте,

искам да подам сигнал за множество чувалчета с боклук, които са останали от пролетното почистване и все още не са извозени. Точното местоположение е показано на каратата.

Чувалчета с боклук

Здравейте,

искам да подам сигнал за множество чувалчета с боклук, които са останали от пролетното почистване и все още не са извозени. Точното местоположение е показано на каратата.

Извозване на отпадъци.

На ъгъла на ул. "Ангел Кънчев" и ул. "Хан Аспарух" до съдовете за битови отпадъци на тротоара има изхвърлени стари дивани, мокети, каси и счупени стъкла от прозорци. Моля за почистване на отпадъците.

Извозване на битови отпадъци в час пик

Извозване на битови отпадъци от почистваща фирма в 9 часа сутринта при интензивно движението.

Препоръчване за промяна на графика.

Извозване на битови отпадъци

Извозват се битови отпадъци в 11.00 часа на обяд.

липсва съд за извозване на отпадъци

Ноември месец 2015г. подадахме сигнал в район Подуяне, за открадната кофа за събиране на отпадъци.

От тогава няма реакция.

Ще получим ли кофа?

Към кого да се обърнем за да бъдем освободени от такса смет за времето, в което не ни е предоставен съд?

 

Нередовно извозване на отпадъци

Здравейте.

От известно време насам на улица Войнягово в столичния квартал Княжево се извършва нередовно сметосъбиране. Напоследък обаче случаите зачестиха. Вече почти всяка седмица петъчното извозване се пропуска. Днешният петък не прави изключение. Така например бяхме оставени с препълнени кофи по празниците. Този на пръв поглед безобиден факт води до това, че буклукът се разпилява от бездомните кучета.  Разпиляното, разбира се, не бива събрано от буклуджиите или както политически по-коректно трябва да се нарекат сметосъбирачи. Съдейки по инфраструктурата и услугите, предлагани в този квартал, става ясно, че сме считани за втора ръка хора. Според плащаните данъци и такса смет обаче, сме някъде сред първенците. Моля да се вземат някакви мерки.

С уважение,

Антон Морозов