Неизвозени контейнери за смет

Единият от двата контейнера е не се изпразва от 11 дни (снимката е от сутринта, видеоклипът от 20.03, може да се види в какво състояние се оставят контейнерите след почистване). При последното му изпразване беше оставен от слижителите по чистотата в легнало положение. Само единият се изпразва, отпадъците, около тях не се събират. Един контейнер за цял блок е крайно недостатъчен. Моля да се върне към ползване и вторият контейнер. След като камионът мине редовно има счупени стъкла около него, които не се събират и създават опасност за преминаващите пешеходци и автомобили. В допълнение през изминалите два дни (когато имаше обилни снеговалежи) тротоарите изобщо не бяха почиствани, което допълнително усложнява ползването на контейнерите за смет. В блока преобладаващите живущи са в пенсионна възраст и могат да се наранят. Аз и няколко активни живущи в блока сами почиствахме тротоарите.

Публикувано в категория Сметосъбиране и сметоизвозване - Неизвозени по график съдове за отпадъци

неизвозени контейнери за смет

Неизвозени контейнери за смет

Единият от двата контейнера е не се изпразва от 11 дни (снимката е от сутринта, видеоклипът от 20.03, може да се види в какво състояние се оставят контейнерите след почистване). При последното му изпразване беше оставен от слижителите по чистотата в легнало положение. Само единият се изпразва, отпадъците, около тях не се събират. Един контейнер за цял блок е крайно недостатъчен. Моля да се върне към ползване и вторият контейнер. След като камионът мине редовно има счупени стъкла около него, които не се събират и създават опасност за преминаващите пешеходци и автомобили. В допълнение през изминалите два дни (когато имаше обилни снеговалежи) тротоарите изобщо не бяха почиствани, което допълнително усложнява ползването на контейнерите за смет. В блока преобладаващите живущи са в пенсионна възраст и могат да се наранят. Аз и няколко активни живущи в блока сами почиствахме тротоарите.

Неизвозени контейнери за смет 4-ти ден.

Неизвозени контейнери за смет.

На ул. "Юрий Венелин" не са извозени контейнерите за битов отпадък. Боклуците преливат от кофите и се получава ужасно замърсяване. Молим, контейнерите спешно да бъдат почистени!

Неизвозени контейнери за смет.

От около два месеца не се извозват двата контейнера, намиращи се на паркинга на "Зимния дворец". Натрупано е голямо количество смет, което се разлага, носи се неприятна миризма. Около контейнерите се събират улични кучета. Има опасност от зарази. Моля за разрешаване на проблема.

 

Неизвозени контейнери за смет!!!

Контейнерите за смет, намиращи се на кръстовището на ул. "Топли дол" и ул. "Солун" не са извозвани от няколко дни. Освен, че кофите преливат, се носи и силна миризма.

Моля за разрешаване на проблема.

Неизвозени по график контейнери за смет

На указания адрес се намира фирма, която по сключен договор очаква контейнерите за смет да се почистват два пъти седмично, през последните седмици извозването на сметта е един път седмично. Молба за проверка и спазване на графика.

Счупени и неизвозени контейнери за смет.

В междублоковото пространство на бл. 526 има три счупени контейнера, пълни със смет и неизвозени от доста време.

Неизвозени отпадъци и откраднати контейнери за смет.

На ул. Тричкова могила, срещу  № 17 е имало 2 контейнера за смет, които са откраднати. Живущите на улицата продължават да изхвърлят сметта на улицата, на мястото на контейнерите. Натрупано е значително количество смет.

Моля да бъдат извозени боклуците и да бъдат поставени контейнери за смет.

Неизвозени контейнери за смет от началото на годината

От началото на годината кофите на ул. Дрян не са извозени! Боклуците вече се разнасят от кучетата.

Въпреки че валя сняг поне 5 пъти снегорин мина само веднъж! След последния снеговалеж от четвъртък никой не е чистил улиците от снега.