Кофите са препълнени от две седмици и няма място дори до кофите. НЯМА КЪДЕ ДА СИ ИСХВЪРЛИМ БОКЛУКА

Публикувано в категория Сметосъбиране и сметоизвозване - Неизвозени по график съдове за отпадъци

Кофите са препълнени от две седмици и няма място дори до кофите. НЯМА КЪДЕ ДА СИ ИСХВЪРЛИМ БОКЛУКА

Повече от две седмици не е извозван боклука от адреса. Кофите са препълнени и в момента извозваме сами отпадъците си.

Недопостим шум дори и за строеж от 6,30 до 23 - няма събота няма неделя, няма наредби на общината и няма кой да ги прилага !

имаме ли право на спокойствие НЯКОГА ?

Или поредния строеж за поредна година ще подлага стотиците жувищи наоколо на НЕПРЕСТАНЕН, неконтрулируем тормоз ?????????????

Недопостим шум дори и за строеж от 6,30 до 23 - няма събота няма неделя, няма наредби на общината и няма кой да ги прилага !

Недопостим шум дори и за строеж от 6,30 до 23 - няма събота, няма неделя, няма наредби на общината и няма кой да ги прилага ! ДОКОГА  живущите ще сме подложени на подобен тормоз ????

Боклука в парк Фреш не се почиства, кофите са препълнени

Кофите в парка не се почистват изобщо, вятъра разнася боклуците навсякъде.

Вече втора седмица боклука не се извозва ,вече няма седмица кофите са пълни!?

Искат да се мръднат кофите, защото са пред входа. Ако може и по-често да събират боклука, защото кофите не им стигат.

Искат да се мръднат кофите, защото са пред входа. Ако може и по-често да събират боклука, защото кофите не им стигат.

Кмете защо няма джобове за кофите

Кмете защо няма джобове за кофите за боклук! ще се освобдят поне още 2-3 места ако ги има. а не паяка да ни вдига,че сме по тротоара 

От два месеца зад кофите на разклона между бл.258 и 261 се изхвълят огромни количества боклук до кофите, който се стоварва наведнъж. Явно някой е решил да използва мястото зад кофите ни за бунище.

Няма тротоар, няма къде да минават пешеходците