Огромни дупки по пътната настилка

Из целия квартал Модерно предградие има огромни дупки по пътната настилка, които са предпоставка за ПТП. На места асфалта е като след бомбандировка с бомба тип Фау-2.

Публикувано в категория Други - Други

Две огромни дупки на пътната настилка

Две огромни дупки на пътната настилка на улицата, служеща за паркинг, между блок 333 и блок 332 в ж.к. Младост 3.

Огромни дупки по пътната настилка

Из целия квартал Модерно предградие има огромни дупки по пътната настилка, които са предпоставка за ПТП. На места асфалта е като след бомбандировка с бомба тип Фау-2.

Огромни дупки по пътната настилка

По целият Климент Охрисдски има около 6-7 огромни дупки в лентата в посока околовръстно шосе. 

огромни дупки по пътната настилка

Здравейте,

Моля Ви да запълните огромните дупки по пътната настилка на ул."Бесарабия" в участъка между ул. "546" и ул. "Летоструй"

Огромни дупки на пътната настилка

На пътното платно са се отворили огромни дупки, вероятно в следствие на преминаващите тежки машини свързани със строежите в района. Въпросните дупки затрудняват движението по улицата.

Огромни дупки на пътната настилка

Здравейте,

Улица Проф. Марин Големинов 17А е осеяна с дупки и кал. Ремонтите, които Софийска община ежегодно извършва траят не повече от 2-3 месеца, защото са некачествени.

Подавеме сигнал за пореден път с молбата този проблем да се реши кардинално!!! Желаем калните участъци на улицата да бъдат асфалтирани, за да спре вдигането на прах и боклук от минаващите превозни средства.

Моля обяснете какво е нужно да направим, за да се вземе ужасното състояние на улицата под внимание? 

 

Поздрави!

ОГРОМНИ ДУПКИ ПО ПЪТНАТА НАСТИЛКА

НА ПОСОЧЕНИЯ АДРЕС ПО КАРТАТА СА ПОЗИЦИОНИРАНИ ОГРОМНИ ДУПКИ НА САМОТО КРЪСТОВИЩЕ, КОИТО СЪЗДАВАТ ПРЕДПОСТАВКИ НА ПТП.

Огромни дупки по пътната настилка

Огромни дупки по пътната настилка.

Големината е достатъчна да предизвикат повреда по ходовата част на лек автомобил.

три огромни дупки в пътната настилка

На улица "Пирински проход" в отсечката между Пощенска станция 1680 и улица "Солун" има три огромни дупки - много широки и дълбоки, които изключително затрудняват движението по улицата. Само в този отрязък улицата е двупосочна, там паркират и коли и това прави заобикалянето на дупките невъзможно. Дупките са вече от няколко месеца.

Огромни дупки на пътната настилка!

На ул. Охрид в близост до бул. Ген. Столетов се намират опасни, за шофирането и за самите МПС-ва, дупки в пътната настилка. Моля за реакция, защото повече от две години на това място се чупят МПС-ва. Преминаването е затруднено. настилката е асфалт и паваж.