два пешеходни светофара светофара много затрудняват движението

Здравейте, на бул "История Славянобългарска " между бензиностанция Шел и магазин Баухаус има два пешеходни светофара те работят като нормални светофари , а не като пешеходни, което много затруднява движението особено през деня . Моля регулирайте ги да работят пак като пешеходни

Публикувано в категория Пътна сигнализация - Неработещи или недобре регулирани светофарни уредби

два пешеходни светофара светофара много затрудняват движението

Здравейте, на бул "История Славянобългарска " между бензиностанция Шел и магазин Баухаус има два пешеходни светофара те работят като нормални светофари , а не като пешеходни, което много затруднява движението особено през деня . Моля регулирайте ги да работят пак като пешеходни

Няколко дупки точно на светофара, затрудняват преминаването

Два пешеходни светофара светват червено без пешеходци

На бул. Цариградско шосе в отсечката от разклота за с. Герман до изхода на магистрала Тракия, посока Бургас има два пешеходни светофара. В момента тези светофари са настроени да сменят светлините регулярно, без оглед дали има пешеходци или не.

Моля да бъдат регулирани светофарите да работят само при натискане на бутон.

два пешеходни светофара не работят изрядно - не светва зелен сигнал

Неработещ червен сигнал на светофара и надвиснали клони, пречещи на видимостта на светофара

Светофарът на това място, когато се движите по Костенски водопад от центъра към планината е с изгоряло червено вече повече от 10 дни. Клоните на дървото са надвиснали пред него и пречат на видимостта на целия светофар.

Изграден импровизиран паркинг при светофара на кръстовището, непозволяващ достъпа на пешеходците от тротоара да светофара.

Светофара за пешеходци и светофара за трамвая светят едновременно зелено.

На кръстовището на ул. „275-та“, срещу метростанция "Обеля" са настроени да светят зелен сигнал едновременно за пешеходци и за трамвай. Тази сутрин трамвая мина с голяма скорост на кръстовището, в момент, в който пешеходците преминаваха през пешеходната пътека за метростанцията.

Съществува опасност трамвая да нарани пешеходците, ако светофарната уредба не бъде регулирана.

Регулация светофара на бул. Симеоновско шосе 54 (светофара на посолствата)

Моля по възможност да бъде регулиран светофара на въпросното кръстовище, тъй като има сериозни предпоставки за ПТП - та поради факта, че по едно и също време свети "зелено" за движищите се в посока център от Околовръстен път и завиващите на ляво в посока ул. 21- ви век от бул. Симеоновско шосе. Създават се задръствания и много малко автомобили могат да преминат на ляво поради засиленият трафик на булеварда.

Затрудняване на движението за околовръстен път от светофара

Светофара на ул. Самара и Ал. Малинов за околовръстен път редовно прави задръстване на левия завой в пиковите часове! Всяка сутрин там се чака твърде много, нареждат се коли в двете платна за ляв завой, навлизат в кръстовището и пречат на трафика, създават предпоставки за ПТП.

Светофара не работи, лоша организация на движението.

Светофара на посоченото място не работи (или работи само периодично) което не позволява на голям брой автомобили които оставят деца на училище сутрин и ги вземат вечер да направят обратен завой и го правят в нарушение като застрашават безопасността.

Пуснете го да работи нормално.